…..došlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění….

09:54

V totálně vyrabovaném „německém koncentráku“ Česko máme 550 000 kvalifikovaných občanů donucených jít do předčasného důchodu, 150 000 občanů vyřazených pod nějakou záminkou z evidence Úřadu práce, 500 000 občanů co odešli pracovat do zahraničí, 500 000 živnostníků než by byli na „pracáku“ tak raději živoří jako OSVČ, 300 000 občanů evidovaných na Úřadu práce.

SKUTEČNÝ POČET NEZAMĚSTNANÝCH OBČANŮ JE 2 000 000 !!! TO JE 30 %!!!

[wp_ad_camp_2]

K tomu si připočtěte dalších 2 000 000 lidí „zaměstnaných“ ve 116 000 neziskových organizacích, na které stát dává ročně 18 miliard Kč, které rozkradou prominenti tohoto režimu!!!
Proč nám tak lžou?! Potřebují zakrýt všechna zvěrstva co napáchali od StBáckého puče 17.listopadu 1989. Proto, když to nevyšlo s „imigranty“ z Afriky, tak je dovezou z východu. To je realita. Proto všichni politici, všechna média, všichni otrokáři řvou, jak potřebují levné otroky z Ukrajiny, Mongolska atd.

Foto pořízené v pondělí 9.7.2018 8:00 v Olomouci.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, strom a venku

[wp_ad_camp_2]

tm komentuje:

Když se ale podíváme na „údajné“ dle oficiálních statistik uváděnou nezaměstnanost, tak člověk v podstatě neví čemu má věřit. Já osobně se přikláním k tomu vyšímu číslu, protože vím jak se nezaměstnanost celé roky falšovala v Německu a ve Francii. Tam ji taky různými triky se vzděláním rekvalifikací a „pořadníky“ rozčtvrtili a chlubili se jak velice nezaměstnanost klesla, ale opak byl právě pravdou. Byl to inverzní chod statistik. Vypadá, že k něčemu podobnému přikročili i u nás. Skutečnou se asi nikdo nedozví.

https://www.kurzy.cz/makroekonomika/nezamestnanost/

Neoficielní počet nezaměstnaných byl v Německu tehdá 2.800.000 tisíc, jak se někdo prořekl, ale uváděli jenom 500.000 oficiálně a tvrdili jak je vláda skvělá…..

 

Bude to pravděpodobně jako s vynikajícími výsledky s rakovinou a léčbou chemoterapií:

To mi připomíná statistiky onkologů: Když pacient nemá do 5 let po chemoterapii recidivu a neumře, tak je to podle nich zdravý člověk…..

Prosím názor si na vše dělejte sami, nevěřte nám a všechno si ověřte…..

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.