Každý občan planety Země by měl následující řádky přečíst a datovat ostatní a veřejnost. Další neuvěřitelné skutečnosti, které vyplavaly na povrch o americké fašistické diktatuře a hydře USA. Sami nebudete věřit. Proto se rozjela vlna zatýkání po celém světě. Brzy přijde i do EU.

Je vidět, že článkem jsme někomu píchli do oka a mohou vyskočit následující obrázky s prosbou o identifikaci. Klikněte jenom dvakráte na ZRUŠIT  a pak se už neobjeví…..

Nic nevyplňujte a nic nikam neposílejte. Je ale také možné, že Vám mají zájem zasílat nějaké reklamy nebo články. Děkujeme za pochopení…..

 

DŮKAZY O ZLOČINECH USA A JEJICH PODPINDOSNÍKŮ

Pro tadesco.cz přeložila niky.

10.000+ uzavřených federálních obvinění, 8minutové video: .01% je zatýkáno kvůli ukončení zločinů amerického státního impéria, jako příběhy sexuálního obtěžování, příprava veřejnosti na psychopatické zlo horší, než zabíjení milionů, poškozování miliard, vykořisťování bilionů.

 

[wp_ad_camp_2]

Před měsícem bylo asi 5 000 uzavřených federálních obvinění. Nyní je zde více než 10.000 (zde snímek zachycen 31. prosince). Obvyklé množství uzavřených federálních obvinění za celý rok je několik stovek, podle tohoto vzorkování dat.
Co to znamená?

Za prvé:

uvažujme o posledních 150letech + historie Spojených států, to demonstruje, že USA bylo převedeno na nelegální zločineckou říši, aby parazitizovalo na prostředcích (přírodní a lidské) pro psychopatickou třídu, která vykořisťuje trilliony. Jako národní certifikovaný učitel americké historie, prosím, zvažte moje profesionální varování „lhaní nelegálních .01% nepoctivé státní říše“ jako nejpřesnější označení naší země, a „omezenou vládu podle ústavy Spojených států se stejnou spravedlností pro všechny“ jako Orwellovskou inverzi faktů. Toto je vyučováno v jakémkoli obsáhlém historickém kurzu, jak uvádí výše uvedené odkazy a videozáznamy, s aktivisty, kteří si nejsou vědomi jakýchkoli pokusů o vyvrácení našich faktických tvrzení po desetiletí veřejné a odborné práce (uvažujme o mé práci pro cca 2000 osob na mezinárodní akademické konferenci vysoké školy v Claremontu).

[wp_ad_camp_2]

Za druhé:

važte tři základní možnosti živobytí pod nečestným státním impériem:
nadále být podváděni lhaním „vůdců“ s nedostatkem občanů, kteří jsou si vědomi nebo jsou ochotni jednat na základě skutečností,
**probuzení občanů, kteří ještě nejsou v dostatečném množství, aby změnili historii,
**probuzení občané v akci za zjevnou zákonnou reakci zatčení .01% ve výše uvedených dokumentovaných zločinech **nečestného státního impéria každoroční zabíjení milionů, poškození miliard a vykořisťování bilionů.
.01% americké populace je ~ 30 000, takže 10 000 zatčení je dostačující k odhalení a ukončení nepoctivého stavu. SGTreport je 8-minutový souhrn toho, co by mohlo být „příchod bouře“:

[wp_ad_camp_2]

Za třetí:

uvažte, že .01% prolhaných „vůdci“ je v OK se zabitím milionů raději bude mít ještě temnější sebevyjádření. To zahrnuje pedofilii a objevující se zveřejnění britských premiérů a prezidentů USA jako pedofilů.

A bude to ještě horší, než se to zlepší.

Údaje pro zatčení .01%:

Když jsou Američané informováni, že volby jsou definovány dotykem obrazovky počítače bez počítatelného potvrzení, které lze ověřit, jsou jim vyprávěny trestné lži, které umožňují volební podvod. To je samozřejmé, ale Princeton, Stanford a prezident Americké statistické asociace jsou mezi vůdci, kteří poukazují na zřejmé.

(and hereherehereherehereherehereherehereherehereherehereherehereherehereherehere)

Opět, žádný profesionál by neměl argumentovat, že volba je legitimní, když tu není nic k ověřitelnému sečtení. Fakta ukazují, že Bernie Sanders vyhrál demokratické primární volby, a nároky demokratického „vedení“ ruských voleb „vměšování“ jsou bez faktické dokumentace.
Americká armáda nyní nelegálně zabírá osm základen v Sýrii s eskalujícím bombardováním Sýrie a Iráku s více než 4000 bombami za měsíc a více než 84 000 od roku 2014. USA uznávají přibližně 500 civilních úmrtí z těchto bomb, s nezávislým počtem 750 aktuálním v červnu 2017.
Mezi desítkami nezávislých spisovatelů jsem zdokumentoval, že všechny „důvody“ války na Íránu, Sýrii a Rusku jsou snadno dokázatelné lži (nedávno ZDE, ZDE, ZDE a zpět do roku 2005), s americkým ministerstvem nezákonných válek agrese (tzv. „obrana“), která tvrdila, že „ztratila“ 65 000 dolarů za každou domácnost v USA.
USA jsou doslova nepřátelským státním impériem vedeným neokolonickými lootingovými lháři. Historie je nesporná a říká se každému, kdo absolvuje komplexní kurzy. Pokud někdo má jakékoliv vyvrácení této profesionální akademické faktické žádosti o některý z těchto snadno čitelných a zdokumentovaných obsahů, uveďte je prosím. Rogue state empire je nejpřesnějším termínem popisujícím USA z následujících důvodů:
1. Lidé po celém světě považují USA za největší hrozbu míru; USA zvoleny třikrát nebezpečnějším než kterýkoli jiný stát. Data potvrzují tento závěr:

2. Od druhé světové války bylo na Zemi 248 ozbrojených konfliktů. USA zahájily 201 z nich.

3.Tyto americké ozbrojené útoky zabily ~ 30 milionů a odhaduje se, že 90% těchto úmrtí jsou nevinné děti, starší a běžně pracující civilní ženy a muži. USA válečně zavraždily víc lidí, než Hitlerovi nacisté.

4. Celkový počet úmrtí způsobených nečestným státním impériem pro kontrolu zdrojů (přírodních a lidských) za posledních 20 let je přibližně 400 milionů, více než všechny celkové války a násilí ve všech zaznamenaných dějinách Země.

[wp_ad_camp_2]

 

**
Stále probíhající lži a Orwellovská-nelegální válka agrese, vyžadují od americké armády a vlády, aby odmítly všechny vojenské příkazy, protože neexistují žádné zákonné příkazy pro zjevně nezákonné války. Důstojníci jsou povinni zatýkat ty, kteří zjevně vydávají protiprávní příkazy. A opět, ti z nás, kteří pracují v této oblasti spravedlnosti, si uvědomují nulové pokusy vyvrátit toto: „Válečné zákony (a, b, c), takže války jsou legální, protože (d, e, f) obdržíme snadno odhalitelné kecy.

**

Zničení téměř všech práv zákonně zaručených americkým zákonem o právech v rámci americké Ústavy a v Orwellovské inverzi omezené vlády.

**

Korporátní média jsou kriminálně spoluvinná neustálými lžemi, vynecháváním a „krytím“ všech těchto zločinů. Historická tragicko-komická říše je možná jen takovým přímým lhaním, čímž se perfektně vybírá analogie nového oblečení císaře.

**

Prvními třemi výhodami měnové reformy a veřejného bankovnictví je celková částka přibližně 1 000 000 USD pro průměrnou americkou domácnost a obdrží se téměř okamžitě. Přečtěte si to dvakrát a představte si, jaký je vztah mezi tím, že má obžalované státní impérium obohatit oligarchii v kombinaci s interními finančními manipulacemi, aby maximalizoval tyto parazitické bohatství. Nyní se ujistěte, že si ověříte následující.

**

Írán nikdy nevyhrožoval, že „vymaže Izrael z mapy“ a má pouze ověřené právní a energetické programy s jadernými materiály. Trump a korporační média pokračují a eskalují snadno ověřené lži, aby ohrozily další nezákonnou válku proti Íránu.

Izrael se zapojí do nelítostné a ilegální válečné agrese v Gaze; ironicky největší koncentrační tábor ve světové historii. To je také snadné ověřit.

Jsme tam ještě? Jste připraveni požadovat zákonné .01% zatčení za OBRÁNĚNÉ zločiny se zaměřením na válku, rabování, lhaní nebo potřebujete více expozice?

[wp_ad_camp_2]

Mezi kategorie trestné činnosti patří:

 

1. Války agrese (nejhorší zločin, který může národ spáchat).
2. Pravděpodobná zrada za lhaní americkým vojákům, objednávání protiprávních útoků a invazí cizích zemí a způsobení tisíců amerických vojenských úmrtí.
3. Zločiny proti lidskosti za pokračující úmyslnou politiku chudoby, která zabila více než 400 milionů lidí od roku 1995 (75% dětí, více úmrtí než ze všech válek v historii Země).

Americká armáda, donucovací orgány a všichni s přísahou podporovat a obhajovat Ústavu USA proti všem nepřátelům, zahraničním a domácím, čelí konečnému rozhodnutí:

Zadržení poptávky s těmi, kteří mají zákonnou pravomoc, aby je přijali. Zatčení je zákonným krokem k zastavení zjevných zločinů, přičemž nejzávažnější zločiny zde zdokumentované znamenají nejzávažnější potřebu zatčení.

[wp_ad_camp_2]

Sledujte, jak Spojené státy eskalují své podlé státní zločiny, které každoročně zabíjejí miliony lidí, poškozují miliardy a vykořisťují biliony.

Za pouhých 90 sekund bývalý americký námořník Ken O’Keefe mocně uvádí, jak se můžete rozhodnout, že budete hlasovat „velmi zřejmá řešení“: zatknout zločinecké vůdce (video začíná v 20:51, poté dokončí tuto epizodu Cross Talk):

 

3-minutové video: Police, Military – Was your Oath sincere?

**
Provádím všechna faktická tvrzení jako certifikovaný učitel Národní Rady americké vlády, ekonomie a historie (také jsem se věnoval matematice), přičemž všechna faktická tvrzení z ekonomických důvodů byla nulově vyvrácená od doby, kdy jsem v roce 2008 začal psát mezi učiteli Advanced Placement Macroeconomics na naší diskuzi, veřejného publika těchto článků a mezinárodních konferencí (a zde).

Vyzývám čtenáře, aby posílili své občanské hlasy nejsilnějšími komplexními fakty, které jsou pro budování jasnější budoucnosti důležité. Vyzývám profesionály, akademiky a občany, aby přidali své hlasy ve prospěch všech obyvatel Země.

**
Carl Herman spolupracoval s oběma americkými politickými stranami více než 18 let a dvěma summity OSN s občanskou lobby, VÝSLEDKY, pro domácí a zahraniční politiku USA k ukončení chudoby. Dostane se na adrese [email protected]

Poznámka: Moje práce od roku 2012 do října 2017 je na Blogu Washingtonu. Práce zpět do roku 2009 je zablokována Examiner.com (a od jiných informátorů), takže některé odkazy na tyto eseje jsou blokovány. Chcete-li hledat ty články, které by mohly být publikovány na jiných stránkách, použijte slova z názvu článku v blokovaném odkazu. Nebo přejděte na adresu http://archive.org/web/, vložte odkaz do pole , klikněte na položku Procházet historii a klikněte na screen, který byl naskenován a uložen do webarchivu ( blokované stránky autorů: zde, zde).

Zdroj: https://carlbherman.blogspot.ch/2018/01/10000-sealed-federal-indictments-8.html

Pro tadesco přeložila niky

https://carlbherman.blogspot.cz/2017/12/3-videos-5000-sealed-federal.html
https://definitions.uslegal.com/s/sealed-indictment/

Attorney: “Sealed Indictments Over 10,000”

http://www.stillnessinthestorm.com/2017/11/mass-arrests-understand-the-context-of-the-1-183-sealed-indictments.html
http://www.washingtonsblog.com/2015/05/seizing-an-alternative-recognizing-the-emperors-new-clothes-as-the-story-of-today-1-of-7.html
https://carlbherman.blogspot.cz/2017/12/pedogate-8-minute-best-overview-video.html
https://carlbherman.blogspot.cz/2017/12/3-videos-5000-sealed-federal.html

PEDOPHILIA & EMPIRE – INTERVIEW WITH JOACHIM HAGOPIAN – 11/28 @ 7pm PT

https://www.wanttoknow.info/electronicvoting
http://www.washingtonsblog.com/2016/09/7-minute-video-multiple-cameras-hillary-rally-show-clinton-not-present-event-faked-shes-vampire-invisible-cameras-orwellian-promise-273-days-c.html
http://www.washingtonsblog.com/2015/05/seizing-an-alternative-recognizing-the-emperors-new-clothes-as-the-story-of-today-1-of-7.html

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.