Výchova dítěte vyžaduje oběti, vaši stálou pozornost a hodně vaší energie. Věci se však ještě více zkomplikují, když je dítě, které vychováváte, výjimečně duchovně nadané. Musíte být připraveni čelit neobvyklým výzvám. V tomto článku jsou vypsané projevy, podle kterých poznáte, že vaše dítě není zrovna běžné. Znalost těchto projevů kouzelných dětí sahá až do starověku, kdy lidé věřili, že dítě může sestoupit z božských nebo vílích světů a díky tomu mít speciální znalosti a mimořádné duchovní dary. Tomu ostatně mnoho lidí věří ještě dodnes a není to zrovna myšlenka k zahození.

[wp_ad_camp_2]

9 Znamení, že máte kouzelné dítě
Z kouzelných dětí rostou budoucí duchovní učitelé, léčitelé, média, věštci, jasnovidci, intelektuálové a moderní čarodějnice. Jsou to vzácné duše a jejich rozvoji se dá buď napomoci, nebo jim to dost brutálně zkomplikovat a zpomalit. Pokud jste rodič takového dítěte, máte velký úkol, protože vychováváte bytost, která má potenciál změnit osudy mnoha dalších lidí a dějů v budoucnosti. Na vás také z velké míry záleží, jestli se jim to podaří, protože představujete jejich odrazový můstek, jejich životní základ, ze kterého budou čerpat a který si ponesou celý život.

1. Dítě má živé sny, které si pamatuje a umí je převyprávět
Říše snů je velmi zvláštní. Nejsilněji duchovně probuzení lidé mají vždy k povyprávění zajímavé příběhy, které zažili ve snu. Vědomé zapamatovatelné snění je jedna z nejslibnějších magických schopností, protože se může postupně rozvinout do lucidních snů, astrálního cestování a jasnovidectví.

Začíná to takto:
Dítě se v noci probouzí z intenzivních snů. Je vzrušené, nebo vylekané, protože to pro něj bylo, jakoby se to stalo doopravdy.
Dítě má tendence ráno vyprávět, co zažilo ve snu. Dokáže převyprávět sny s podrobnostmi a popsat jich i několik, jak šly za sebou. Pamatování si snů způsobuje silně aktivní šišinka mozková.
Když je dítě silně nadané, prožívá velmi intenzivní a obvykle děsivé sny, díky kterým se může bát chodit spát a snažit se zůstat déle vzhůru.

 

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ: https://aluska.org/10-projevu-podle-kterych-poznate-ze-jste-rodicem-duchovne-probuzeneho-ditete/

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.