Jsou tyto fotky skutečná zjevení, znamení na obloze, nebo jen fantazie autorů? Názor si můžete udělat sami, bezesporu jsou to velice zajímavé snímky, které dráždí fantazii diváka…

.

1. Anděl v jeskyni

Podle slov autora byla fotografie pořízena v jeskyni v Hondurasu na obyčejný foťák v telefonu a na místě kde anděl stojí, žádné osvětlení nebylo. Může to být strážný anděl, nebo místní ochranná bytost žijící ve skalách?

2. Anděl v polární záři

Toto bylo vyfoceno v severní Kanadě. Polární záře měla tvar andělské bytosti

3. Anděl z Georgie

Tuto fotografii nedávno nasdílel policejní důstojník v Georgii a sklidil za to velký mediální zájem. Postavu zachytila kamera s nočním viděním v místním lese.

4. Andělé u autonehody

Dva andělé zachránili člověka, na kterého spadla náprava z náklaďáku.

5. Zlatý anděl

Autorka k fotografii napsala, že se jen snažila pro svoji mámu vyfotit čerstvě vymalovanou zeď ve svém domě. Je to severní strana domu a na místě kde se objevila postava, žádné osvětlení nebylo. Žena věří, že jí bůh poslal anděly, aby ji chránili.

6. Anděl v kostele

Je to snímek z videozáznamu, na kterém se za zpívající holčičkou v kostele objevila zářivá postava s křídly.

7. Anděl v nemocnici

Velmi známá fotografie. V roce 2012 v nemocnici umírala čtrnáctiletá dívenka Chelsea Banton na plicní pneumonii. Byla dlouhodobě nemocná a měla mnoho jiných zdravotních potíží. Její máma Coleen byla v tu chvíli u ní a čekala, až naposledy vydechne. V tu chvíli zaznamenala bezpečnostní kamera na chodbě toto světlo, o kterém se svědci domnívají, že musel být anděl strážný. Do hodiny se k překvapení všech Chelsea začala zlepšovat a uzdravila se, v co už nikdo ani nedoufal.

8. Anděl nad postelí

Snímek nasdílel jeden z uživatelů Pinterestu, zachycuje záhadné světlo nad člověkem, který zrovna spí v posteli.

9. Anděl u dítěte

Rodiče tohoto dítěte fotku nasdíleli s komentářem, že se domnívají, že zachytili jeho strážného anděla.

10. Zimní andělé

Tyto fotografie andělů byly zachyceny v Řecku. Zvláštní však je, že fotografie má několik verzí a je otázka, jestli to bylo foceno hned po sobě, nebo jde o fotomontáž.
© Alue K. Loskotová, www.aluška.org 2018
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.