Přestože se můžeme cítit jako oběti vnějších okolností, v životě se mnohokrát stane, že nám někdo dá znamení o blížící se zkáze, ale my to ignorujeme. Kdybychom však pochopili, jak tato znamení vypadají, měli bychom možnost to změnit dříve, než bude pozdě.

Už se vám někdy stalo, že jste si dali za úkol něco udělat, ale ať jste se snažili sebevíc, všechno, co se mohlo pokazit, se pokazilo? Nebo jste měli v souvislosti s nějakou životní situací hrozný pocit, kterého jste se nemohli zbavit?

A na druhou stranu, měli jste někdy pocit, že všechno přesně zapadá na své místo, a ono to tak bylo?

To jsou znamení. Vesmír nám svým specifickým způsobem říká, zda jsme na správné cestě životem. Bohužel jsme tvrdohlavé bytosti, takže mnozí z nás odmítají tato znamení přijmout a využít je.

Tato znamení a indicie úzce souvisejí s našimi vibračními frekvencemi. Když jsme na nízké vibrační frekvenci, naše myšlenky a pocity mají tendenci zůstávat v destruktivním stavu. Naopak při vyšších vibračních frekvencích se setkáváme s konstruktivnějšími okolnostmi, které nás vedou správným směrem. Není však jednoduché zůstat na vysoké vibraci neustále.

Když jsme na nižší frekvenci, nebo na cestě k nižší frekvenci, vesmír má tendenci nám to říkat dopředu. Pokud začnete tato znamení vyhledávat a využívat je ve svůj prospěch, můžete exponenciálně změnit výsledek svého jednání.

Pokračování článku: 10 znamení, která vám Vesmír posílá, když jste na špatné cestě

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.