Tyto projevy vám ukážou, jestli jste intuitivní empat, který je citlivý na energii. 
Naše těla mají pět základních smyslů: hmat, čich, chuť, zrak a sluch. Nesmíme však zapomenout na smysly naší duše: intuici, předvídání, důvěru a empatii. Rozdíly mezi lidmi spočívají v používání těchto smyslů. Většina lidí neví nic o duševních smyslech, zatímco několik lidí se na ně spoléhá, stejně jako na své fyzické smysly, a možná ještě více.

[wp_ad_camp_2]

Náš vesmír funguje na vlnění nekonečných frekvencí. Všechno, co vidíme, děláme nebo cítíme, vibruje a vytváří kolem sebe energie. Lidé, kteří jsou citliví, intuitivní nebo jsou empatičtí, mohou tyto energie cítit.

Mnohokrát o sobě pochybujeme nebo máme pocit, že se něco děje z pouhé náhody. Pravdou je, že často nechápeme, že jsme pravděpodobně intuitivnější než ostatní.

1. Dokážete na dálku vycítit emocionální stav svých blízkých
Empaté jsou schopni vycítit energetické pole blízké osoby, a to i když jsou jí velmi vzdáleni – třeba i tisíce kilometrů. Proto si energeticky vnímaví lidé musejí neustále klást otázku: „Jsou tyhle pocity doopravdy moje?“
Bude pro vás snazší zaujmout k tomu, co zakoušíte, rozumný postoj, když se naučíte rozumět tomu, proč se vám to děje. Způsobují to emoce někoho jiného, nebo vaše vlastní?

Pokračování článku: 10 znamení, že jste vysoce intuitivní empat, citlivý na energii

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.