Každý si je dnes už vědom, že moderní technologie s sebou přináší celou řadu zdravotních rizik, z nichž některá mohou být i fatální. Množství vědeckých a holistických důkazů, které tato rizika potvrzují, je naprosto zdrcující. V tomto článku vám odhalím pár klíčových způsobů, jak sebe i své blízké před nebezpečným vlivem elektromagnetického záření účinně chránit. Je to takový průvodce pro nováčky, který vám ukáže správný směr a představí jisté základy, kterými se lze řídit.

V žádném případě se nejedná o kompletní návod, pouze přehled možných způsobů ochrany. Spoléhám na vaši schopnost udělat si svůj vlastní obrázek. Udělejte si svůj vlastní výzkum a ponořte se do této problematiky na vlastní pěst. Pokud se na to necítíte, můžete třeba oslovit odborníky, kteří se tímto tématem zabývají.

 

[wp_ad_camp_2]

 

1) Odstraňte zdroje EMZ

Tento krok je velmi jednoduchý a je to první krok, který byste měli učinit. Zkrátka projděte celé své obydlí a udělejte inventuru všech spotřebičů a moderních technologií. Věcí, jako jsou playstationy, mobilní telefony, Wi-Fi routery, všechny bezdrátové technologie, smartmetery, multimediální zařízení a elektrické spotřebiče. Ať už jste někým, kdo se zabývá eliminací elektrosmogu, jste elektrosenzitivní nebo dokonce hyperelektrosenzitivní, je třeba vyhodnotit, zda-li tato zařízení můžete odstranit, snížit jejich výkon nebo je vypojit z elektřiny, když je zrovna nepoužíváte.

2) Osvojte si metody digitálního detoxu a pomalých technologií

Tohle je další krok, u kterého už se bavíme o jemnějších nuancích. Týká se těch zařízení, bez kterých nelze běžně fungovat. Ať už kvůli vaší práci, nebo podnikatelským aktivitám, nebo čemukoli jinému. Osvojte si návyky digitálního detoxu, kdy si nastavíte denní limit pro užívání moderních technologií, jako jsou počítače, chytré telefony a tablety. Existuje nespočet způsobů, jak toho docílit. Monitorujte čas, který trávíte těmito aktivitami a nastavte si určité hranice. Tato metoda je vlastně takový time management aktivit s technologiemi.

Pokračování článku: 10 způsobů jak se chránit před elektromagnetickým zářením EMZ a zároveň zlepšit své zdraví

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.