Šťastné manželství budete mít jen tehdy, bude-li šťastný váš partner. Kouč Troy Stoneking přiznává, že během pětadvaceti let manželství pochopil, že maličkosti mají velký význam: „Nejsem žádný ideál, chyby dělám pořád, ale snažím se dělat všechno možné, jen abych byl dobrým manželem“, říká.

[wp_ad_camp_2]

Troy je přesvědčen, že jeho žena především nesmí mít ani stín pochybnosti, že ji miluje. A doporučuje pamatovat si jedenáct jednoduchých věcí, na které on sám nikdy nezapomíná.

1. Dělám drobné domácí práce
Dnes ráno jsem uklidil nádobí z myčky a má žena mi moc děkovala. Často jí pomáhám s prádlem, nebo ustelu. Tyhle drobné domácí práce jsou ukazatelem toho, že mi záleží na tom, abychom doma měli útulno.

2. Její přání jsou mojí prioritou
Vždycky se jí ptám, co by si dala k večeři, nikdy nevyrukuju jako první s tím, na co mám chuť já. Když se jdeme projít, přizpůsobím svůj krok jejímu. Nejsem bačkora, jenom respektuju její potřeby.

3. Vyslechnu ji bez přerušení
Jestliže se potřebuje s něčím svěřit, nepřerušuju ji. Můžu se tu a tam na něco zeptat, abych si udělal představu. Nepokouším se řešit její problém, pokud mě o to nepožádá. Někdy se jen potřebuje vypovídat. Prostě naslouchám. A chápu ji. Naučte se to taky.

Pokračování článku: 11 Věcí, které dělám, aby byla má žena šťastná

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.