Víly jsou okřídlené, veselé a úžasně okouzlující entity, které jsou od starověku spojovány s přírodními silami. Království víl je zcela jiná říše, často je nazývaná jako éterická. Přesto je éterický svět v úzkém kontaktu s materiálním, ve kterém žijeme my.

[wp_ad_camp_2]

Možnost nahlédnutí do jiné roviny existence, je založena na schopnosti rozšířit naše vědomí. Éterická rovina patří mezi ty, které jsou snadněji dostupné. Astrální svět například vyžaduje o něco více snahy a schopností.

Mnoho z nás se narodilo se schopností cestovat do jiných říší bez větší námahy, i zcela spontánně. Ve starověkých náboženstvích se věřilo, že děti, které se narodily v období svátku Imbolc (od 31. ledna do 2. února), byly přirozenými cestujícími do země víl. – Poměrně milá pověra.

Imbolc je jeden ze čtyř hlavních svátků irského kalendáře slavený Gaely a některými jinými keltskými kulturami, odehrává se na počátku února nebo při prvních známkách začínajícího jara. Nejčastěji je slaven 2. února, tedy mezi zimním slunovratem a jarní rovnodenností.

Cestovatelé do jiných světů se mohou narodit, nebo k tomu mohou být vyškoleni. Říše víl zahrnuje jak mužské, tak ženské entity, ačkoli mnoho starých tradic popisuje, že je toto království ovládáno královnou.
Spatřit víly je obtížný úkol, protože se je často snažíme skutečně vidět očima, jako bychom pozorovali nějaké ptáky, nebo motýly. I když toho lze také dosáhnout, je snazší vnímat nebo cítit přítomnost víly rozšířením našeho vědomí.

V tomto článku popíšeme způsoby, jak se víly snaží navázat kontakt s lidmi, i když se jim většinou vyhýbají. Mají totiž zájem o komunikaci výhradně s lidmi, kteří mají dobré srdce a konstruktivní energii.

[wp_ad_camp_2]

1. Světelné orby
Jeden z nejčastějších způsobů, jak se víly mohou projevit, je zahlédnutí světla, blikání, nebo záblesku. V přírodě se to dá vidět v blízkosti hub, kvetoucích květin a pramenů. Lidé, kteří jsou spojeni s vílami, mohou sledovat tato světla poměrně často i u sebe doma. Můžete také občas koutkem oka zahlédnout záhadný pohyb. Když se tam podíváte přímo, nic tam najednou není.

2. Šepotavé zvuky a náznaky hudby
Jakmile se jednou naučíte spojit s říší víl, svět už pro vás není stejný. Člověka, který vstupuje do vílího světa, mohou přivítat zvláštní tiché zvuky, které nikdy předtím neslýchal. Může to být zvuk různých dechových nástrojů, jako například flétna, nebo jednoduchý zvuk, který se rytmicky opakuje. Jako třeba zvonění malých zvonků. Může se stát, že uslyšíte i zpívat oheň, protože víly nejsou jen v lese, ale vyskytují se všude, kde je přítomen nějaký přírodní element – takže naprosto kdekoliv, vždyť vzduch je také element.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: https://aluska.org/12-zpusobu-kterymi-davaji-vily-najevo-svou-pritomnost/

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.