Jak možná víte, lidé jsou velmi citliví na energii. Klíčem k dobrému a šťastnému životu nejsou peníze ani postavení, ale vysoké vibrace, dobrá energie. Pokud totiž člověk není zharmonizovaný, má to zásadní vliv na jeho psychiku a pak se ani nedokáže radovat z požehnání a krásných věcí, které mu život nabízí. Je zádumčivý, pesimistický, pořád myslí jenom na to co je špatně, místo aby viděl, co je v jeho životě dobře. Právě nápravou energií mizí psychické problémy a přichází radost ze života. Pokud se v poslední době necítíte být sami sebou, je možné, že trpíte příliš nízkými vibracemi.

Stejně jako jsou vysoké vibrace skutečným klíčem ke štěstí, nízké vibrace jsou původcem zla, protože plodí destruktivní myšlenky a z nich dále destruktivní činy. Sráží nás dolů, způsobují, že se cítíme nemocní, a dokonce narušují naše sebevědomí. Špatné vibrace mohou být zdrojem veškerého vašeho trápení, i když jinak máte život hezký a zvenku to vypadá, že všechno máte. Vysoké vibrace jsou obecně spojeny s konstruktivními emocemi a pocity.

♥ Nejlepšími zdroji vysokých vibrací jsou odpuštění, láska, mír, soucit a štěstí. ♥

Nízké vibrace jsou naopak spojeny s pocity nenávisti, strachu, chamtivosti a deprese.

Čím vyšší jsou vaše vibrace, tím více jste v kontaktu s vyšším já. Platí to však i naopak. Čím nižší jsou vaše vibrace, tím více nejste synchronizováni s jednotou všeho a s vyšším vědomím. To vám dokonce může vzít i pocit smyslu života a můžete se cítit úplně ztracení. A pokud se tím nebudete zabývat a nezačnete na tom pracovat, můžete si postupně vykopat ještě hlubší jámu.
Naše vibrace může poškodit řada různých věcí. Můžeme dokonce absorbovat vibrace jiných destruktivních lidí a zrcadlit jejich nízkovibrační stavy. Stýkání se s destruktivními lidmi, kteří rezonují špatnou energií, vás může dost nabořit, dejte si na to pozor a pokud se po setkání s někým cítíte špatně, vypusťte ho ze života. Nechce si tam jenom lidi, kteří vás povzbuzují a nabíjí štěstím. Pokud chcete mít šanci na opravdové životní štěstí a pocit vlastního já, musíte se stýkat s lidmi, kteří chtějí totéž.

Pokračování článku: 15 Projevů nebezpečně nízkých energií

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.