Michail Labkovský (nar. 1961) je světově známý ruský psycholog s více než třicetiletou praxí v manželském a rodinném poradenství. Doktorát z psychologie si udělal v Izraeli a značnou část svého profesního života strávil v Jeruzalémě. Je proslulý ostrými soudy a jistou výstředností svých závěrů, nicméně je vysoce ceněn odborníky i veřejností.

Pro ty, co hledají:

Nikdo nepotřebuje někoho, kdo nepotřebuje sám sebe. Ten, kdo se bere takový, jaký je, žije dobrý, plnohodnotný život, nehledě na všechny možné životní peripetie.

Jestliže se s mužem necítíte dobře na první, druhé i třetí schůzce, čtvrtou už si nedomlouvejte. Na prvních schůzkách se muž předvádí v tom nejlepším světle a jestliže už tehdy se vedle něj necítíte dobře, nic dobrého z tohoto vztahu nemůže vzejít.

Pokud jde o mladé, úspěšné a pohledné ženy, které nemohou najít partnera, protože údajně nastavily laťku příliš vysoko, je ve skutečnosti důvodem neschopnost navázat vztah a strach ze vztahu.

Chcete-li se vdát, musíte na to přestat myslet. Je to totéž, jako si přát zlatou limuzínu, běloskvoucí závoj a všechny ty ostatní nesmysly. U zdravých lidí vypadá situace poněkud jinak. Zaprvé, mají potřebu lásky. A vedeny touto potřebou lásky nacházejí ženy muže, který je miluje.

Nikdy nenavazujte styky se ženatým mužem. Drůbež se prodává v obchodě s drůbeží, maso v masně. Neztrácejte čas. Ženatý muž ženu nepotřebuje, už má jednu doma.

Pokračování článku: 15 Tvrdých ale účinných rad rodinného poradce

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.