…..pokud ještě lidé v EU nezjistili, kam celá společnost je nasměřována, pak si v duchu říkám, že obyvatelé Evropy jsou méně duševně zámožní. Když se bojí lidé vystoupit proti nesmyslným příkazům nadřízených, potom si občané EU skutečně připravené zaslouží. Už dlouho nebudou sedět na kauči a z tepla domova sledovat vymývání mozků televizí a jinými médii….

09:54

BKA

Imigranti se policistům smějí a obohacují německou společnost 780 trestnými činy denně. Nárůst je více než znepokojivý. Přinášíme děsivé oficiální statistiky Spolkového kriminálního úřadu za rok 2016

Autor: MoonChild

[wp_ad_camp_1]

Německý Spolkový kriminální úřad zveřejnil statistiky, ze kterých vyplývá, že v první polovině letošního roku byli imigranti obviněni ze 142 500 trestných činů. To znamená kolem 780 deliktů denně a nárůst až o 40 % oproti loňskému roku.

tm: nemějte obavu, nárust bude rapidně stoupat, to je teprve zahřívací kolo…..

Pokračuje tak trend z posledních let, kdy je každým rokem více trestných činů pácháno imigranty (v roce 2015 to bylo o 80 % více než roku 2014). Nejčastějšími trestnými činy jsou: vraždy, znásilnění, loupeže, napadení, obchod s drogami.

Britský Express cituje Freddiho Lohse z Německého policejního svazu Hamburk, který přiznává, že imigranti nemají k policistům žádnou úctu: „Vidí shovívavost německých zákonů a berou to jako zelenou k tomu, aby páchali další trestnou činnost. V jejich zemích by za stejné věci museli čelit mnohem přísnějším následkům.“

A policistka Tania Kambouriová v nedávno vydané knize napsala, že příslušníci policie jsou ze strany imigrantů terčem neustálých útoků a urážek, přičemž „německé soudy jsou nějaký vtip“.

Zdroj: polsatnews.pl

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.