…..zajímavá úvaha dívenky, která má v hlavě vše srovnané a povídá v krátkém videu o emigrantech. Bylo by výborné, kdyby si i naši sluníčkáři poslechli a uvědomili si, co vlastně ve svém mlaďoučkém věku říká svému okolí. Má asi více rozumu než všichni politici v EU. Mezitím video zmizlo, ale můžete si ho zhlédnout se slovenskými titulky níže….

06:54

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YtTKSejML3g

 

[wp_ad_camp_2]

Vyšel dokonce i před nějakou dobou článek na parlamentních listech o dívence….

Merkelová, zabili ste Nemecko. Musela som pred nimi utekať. Muži, ochráňte nás. Zúfalá nemecká študentka si vyliala srdce. Jej video však medzitým „zmizlo“

23.1.2016 10:00

Nemecká 16-ročná študentka Bibi Wilhaimová zverejnila na Facebooku video, v ktorom obviňuje nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú zo zničenia Nemecka. Tínedžerka tvrdí, že čelí slovným útokom a obťažovaniu zo strany imigrantov, a zúfalo prosí o pomoc. Nemeckí muži by podľa nej mali konečne začať svoje ženy a deti brániť. Jej video sa však od zverejnenia na Facebooku akosi vyparilo.

Merkelová, zabili ste Nemecko. Musela som pred nimi utekať. Muži, ochráňte nás. Zúfalá nemecká študentka si vyliala srdce. Jej video však medzitým „zmizlo“
Foto: SITA
Popis: Ilustračná fotografia
Dvadsaťminútové video natočila iba 16-ročná nemecká tínedžerka Wilhaimová. Svoj prejav začína tvrdením, že sa všade bojí. „Napríklad, keď idem niekam s rodinou alebo keď si idem pozrieť film s priateľmi. Väčšinou cez zimu nezostávam vonku dlhšie ako do 6. hodiny, je to desivé. Dnes je jednoducho veľmi ťažké byť ženou,“ tvrdí dievča.

Bála som sa o svoj život

Wilhaimová, ktorá bola podľa niektorých svedectiev „vykázaná“ z Facebooku, sa vo videu snaží podeliť o svoj zážitok z miestneho supermarketu. „Bežala som celú cestu domov. Bála som sa o svoj život. Nedá sa to inak opísať,“ hovorí napríklad vo videu. Študentka tvrdí, že skupina moslimských imigrantov ju slovne napadla, keď spoločne s ďalšími kamarátkami nakupovala v obchode. Imigranti ich vraj nazvali k*rvami, pretože boli oblečené v krátkych tričkách. „Áno, mali sme na sebe tričká. Bolo leto! Keď to chcem nosiť, tak to budem nosiť! A vy, moslimovia, nemáte žiadne právo na nás fyzicky útočiť alebo nás preto znásilňovať!“ dodáva mladá Nemka.

Potrebujeme vašu ochranu

Wilhaimová konštatuje, že videla, ako napadli 17-ročné, 15-ročné a 12-ročné dievčatá, a pýta sa: „Prečo by sme my deti mali vyrastať v takom strachu?“

„Nemôžem pochopiť, prečo to robia. Hlavne ale nemôžem pochopiť, že prečo nič nerobí Nemecko! Prečo sa na to Nemecko pozerá a nič nerobí? Vysvetlite mi, prosím vás, prečo. Muži Nemecka, títo ľudia zabíjajú vaše deti, vaše ženy. Potrebujeme vašu ochranu,“ vyzývala Nemka na Facebooku a pokračuje, „politici žijú vo svojich vilách, pijú svoje koktaily a nič nerobia. Nič nerobia! Neviem, v akom svete žijú, ale prosím vás, ľudia, pomôžte nám! Prosím, spravte niečo!“

Nemka prosí o pomoc

Zabite neveriacich

Aby toho nebolo dosť, Wilhaimová sa rozhodla podeliť o ďalšiu skúsenosť. „Raz som šla na ulici s kamoškou miestom, kde protestovala skupina Arabov. Kričali ‚Alah, Alah je jediný boh. Zabite neveriacich!‘ Čo mám robiť? Obliecť si burku? Prečo by som mala konvertovať na islam?“ hovorí tínedžerka.

Podľa slov Wilhaimovej polícia v Nemecku tento problém nerieši. „Smejú sa nám. Hovoria, že sme sprosté… Nestarajú sa o naše obavy.“

Video zdieľala na svojej facebookovej stránke aj skupina Freiheitliche Aufklaerung (Slobodné vzdelávanie), pričom k videu pridala aj tento komentár: „Koľkí z vás si už všimli, že video ‚Zničili ste Nemecko‘ sa už nedá nájsť? Šestnásťročné dievča povedalo, že sa bojí samo chodiť von a že nerozumie tejto šialenej azylovej politike nemeckej vlády. Európa a Nemecko sú zničené… Bohužiaľ, žijeme v spoločenskej diktatúre.“ Skupina tvrdí, že nemá dôkazy o tom, že by bolo video cenzurované, konštatuje však, že to nemožno vylúčiť. Príčiny zmazania videa na Facebooku teda zatiaľ nie sú známe. Je však možné, že sa ho spoločne so svojím profilom rozhodla zmazať samotná autorka.

Cenzúra?

ParlamentnéListy.sk nedávno informovali, že v decembri bola v Nemecku uzavretá dohoda, podľa ktorej budú sociálne siete vymazávať všetky protiimigrantské vyjadrenia, šírené na ich stránkach. Vymazané by mali byť do 24 hodín po tom, ako bude sociálnym sieťam žiadosť na zmazanie „poburujúceho“ príspevku zaslaná. Počiatok tejto dohody pravdepodobne siaha do septembra minulého roka, keď sa pri osobnom stretnutí nemecká kancelárka spýtala zakladateľa Facebooku Marka Zuckerberga, či sa niečo chystá urobiť s nenávistnými komentármi na Facebooku. Zuckerberg odpovedal: „Zostáva urobiť ešte nejakú prácu.“ „A pracujete na tom?“ opýtala sa ho Merkelová v angličtine. „Áno,“ odvetil jej riaditeľ Facebooku. Konverzácia mala zostať súkromnou, zachytil ju však omylom zapnutý mikrofón.

Zničili ste Nemecko

Wilhaimová svoje video ukončuje slovami: „Ďakujem vám, Angela Merkelová, za to, že ste zabili Nemecko. Nemám k vám už žiadny rešpekt, životy sa zmenili. Nemyslím si, že viete, čo ste spôsobili. Nevidíte, čo ste spôsobili. Nevidíte, ako sa zmenili naše životy. Otvorte oči! Je toto normálne? Mala by som sa ja 16-ročná, skoro 17-ročná báť vyjsť zo svojho domu? Nie, toto nie je normálne. Zabili ste Nemecko!

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.