[wp_ad_camp_1]

Tento článek věnuji všem chronicky single mužům, kteří jsou single zcela nedobrovolně, i když se převelice snaží a touží tento stav změnit. A také jako památku na všechna ta protivná, trapná a nepříjemná seznámení, která jsem v minulosti absolvovala (naštěstí už jsem se z toho před lety konečně poučila). Pokud je článek mířený na vás, najdete zde skutečně praktické rady, které vám odhalí pravdu a ukážou východisko. Protože ho píšu pouze podle toho, co jsem opravdu zažila. Pokud tento zmíněný problém nemáte, můžete to brát jako zábavné počtení a případně napište do diskuze, co byste do článku doplnili, nebo co jste zažili.

[wp_ad_camp_1]

Kdo je vlastně ,,asociál“
Poznala jsem jich hodně. Každý z nich si asi myslí, že je unikátní sněžná vločka, která osaměle pluje Vesmírem, který mu vůbec nerozumí. Ve skutečnosti je to ale tak, že je to typ lidí, kterých není úplně málo, akorát se zřídkakdy sejdou ve větším počtu na jednom místě, fungují spíše izolovaně (V koncentrovaném počtu je snadno najdete na duchovních seminářích, kde hledají pomoc. S trochou cviku je poznáte téměř na první pohled). Asociálové obvykle nejsou vůbec hloupí lidé. Většina těch co jsem poznala měla střední i vysokou školu. Asociálové ani nebývají zlí (nesplést s psychopatem!). Většinou jsou to hodní kluci, kteří by i rádi udělali tento svět lepším, často mají pěkné životní cíle (kterých nedosáhli), ale z různých důvodů se jim nedaří uspět v matrixu a v mezilidských vztazích. V kontaktu s lidmi jsou neobratní, zablokovaní, málomluvní, blbě čtou nonverbální signály, jsou zcela neprůbojní, mluví potichu a bývají v různých ohledem na pohled zanedbaní. Nejvýraznější rys který je spojuje, je velice nízké sebevědomí. Málokdy potkáte asociálního jedince, který by byl zdravě sebevědomý, protože jeho stav mysli je často způsobem těžkým traumatem a mizerným dětstvím, se kterými se ztotožnil, místo aby je zpracoval.

[wp_ad_camp_1]

Základní věc: Všichni jsou do nějaké míry povrchní.
Všichni soudíme druhé lidi podle toho jak vypadají, jak se tváří, jaký mají postoj těla, co mají na sobě, jakou mají postavu atd. Máme v mozku mechanismus, který si utvoří první dojem a prvotní názor na člověka během prvních 20ti vteřin. To je zatraceně málo času na to, abyste mohli zapůsobit dobře. Během dalších dvou minut se tento dojem potvrdí a pak už bývá těžké tuto nálepku změnit, záleží na povaze pozorovatele.
Nevěřte tomu, že když se někdo zabývá duchovnem, spiritualitou, tak není povrchní a nesoudí vás podle toho, jak vypadáte. Co se týče hledání partnera a lásky, řídíme se všichni podobnými vzorci, které máme jako živočišný druh dané. Není náhoda, že ideální žena má nějaké konkrétní vlastnosti, stejně tak i ideální muž. Čím víc těch konkrétních ideálních vlastností máte, tím více na vás opačné pohlaví letí. Čím více těchto bodů nemáte, tím chroničtější jste single, nebo panic.
Neobviňujte nikdy své okolí, své bejvalky, nebo svět za to, že jste single, že se vám s lidmi nedaří. Neříkejte že lidi jsou prostě povrchní a vyčůraní. Ten problém je vždy nutno hledat v sobě. Každý problém i každé řešení začíná v naší hlavě. Způsob jakým myslíme a poté způsob jakým jednáme, udává náš osud a také rozhoduje o tom, jestli se do nás někdo zamiluje, nebo budeme navždycky na ocet.
Pokud se tedy chronický asociál chce dostat z toho začarovaného kruhu, musí zapracovat na těchto věcech: VZHLED, SEBEVĚDOMÍ, POSTOJ TĚLA, ŽIVOTNÍ STYL. Zde je nástin základních rad, které bych udělila většině všech asociálních single jedinců, které jsem kdy potkala (a kteří se mě snažili sbalit, pochopitelně naprosto neúspěšně):

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – 17 rad jak sbalit ženu: Návod pro asociály

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.