Belgický politik říká, že občanská válka v Evropě je „blíže, než si myslíme,“ k čemuž dojde jako k důsledku toho, jak úřady ztrácí kontrolu nad celými oblastmi měst nyní pod nadvládou islámských gangů.“
[wp_ad_camp_2]

Podle Filipa Dewintera, jednoho z vůdčích členů pravicové strany Vlaams Belang představují poslední útoky na policii podvracení vlády, zatímco na s tím souběžné útoky na obchody, bary a kavárny lze nahlížet jako, že představují útoky na bílou kulturu.

„Myslím, že to napětí už jen poroste,“ řekl Dewinter belgickému zpravodajskému kanálu Sceptr. „Zjevuje se nám etnické podsvětí společnosti, lidé, kteří nebyli dobře vychováni a kteří neznají nic jiného než řádění, násilnosti a vandalismus.“

„Již jsme dosáhli vzniku revoluci předcházejících podmínek, za nichž se lidé odtrhávají od společnosti do gangů motivovaných radikálním islámem,“ dodal.

„Takováto forma násilností může vést k občanské válce, pokud vláda ztratí kontrolu a s revoltou začne i bílý lid,“ řekl tento politik s varováním, že: „Celé čtvrti jsou již mimo kontrolu vlády a policie, protože je převzaly islámské kulturní struktury.“

„Tato situace je blíže, než si myslíme, mohla by vybuchnout velice rychle, kdy by se z celých měst stala bitevní pole,“ usuzuje Dewinter.

Dewinter vystavil video bílého muže zběsile mláceného gangem chlapů migrantského původu po vítězství Francie ve Světovém poháru, které ilustruje ten „násilný vandalismus prahnoucí po lynčování,“ který, jak se to jeví, se stává čím dál častější. Tento gang rovněž zaútočil i na bar.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jeho příspěvek na Twitteru:

 

 

Jak jsme zdůrazňovali hlavně včera, tak četná velká města Francie postihlo po finále Světového poháru řádění, kdy při jednom z těch četných incidentů byl např. gangem alžírských chlapů zmlácen mladý pár za zločin oslavy tohoto vítězství provoláváním: „Vive la France!“

S Dewinterem jeho obavy sdílí i v Belgii žijící palestinský expert na džihád Montasser AlDe’emeh, který varoval, že západoevropské země si „dováží občanskou válku,“ když umožňují příval ohromných počtů islamistických migrantů.

V roce 2016 poskytl prominentní francouzský spisovatel Éric Zemmour interview francouzské rádiové stanici RTL, při němž odhalil podrobnosti o programu zvaném „Operace Ronce,“ v jehož rámci se francouzské úřady připravují na „občanskou válku s muslimy“, aby „vyčistily“ zemi.

Zemmour řekl, že mu vysoce postavený zdroj ve vládě sdělil, že tento plán by představoval „novou reconquistu své vlastní země“.

V roce 2015 bylo odhaleno, že se francouzské bezpečnostní síly připravují na masové občanské nepokoje a situaci, kdy budou radikalizovaní imigranti zabírat celé městské čtvrti.

Armáda vyhotovuje nouzové plány k „znovu-převzetí národního území,“ aby vybojovala města zpět v případě, že imigrantské obyvatelstvo získá zbraně a začne být vůči úřadům otevřeně nepřátelské.

„Máme tu na předměstích spoustu od nás odcizených a rozhněvaných dětí imigrantů čtvrté generace, a tak je výhled na radikalizaci čím dále pravděpodobnější,“ řekl tehdy the Telegraph onen zpravodajský zdroj s dodatkem, že vysoce organizované sítě islamistických militantů už do země propašovaly i automatické karabiny Kalašnikov a protitankové střely.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.