Někdy všichni potřebujeme trochu motivace, abychom se v životě dostali tam, kam potřebujeme. Pokud se cítíte být psychicky na dně, dejte dnešnímu článku šanci, určitě vám pomůže.

1. Vaše sny se splní, všechna vaše tvrdá práce se vyplatí.
Není nic špatného na tom, že tvrdě pracujete, abyste měli to, co v životě chcete. Jednou bude všechna vaše tvrdá práce odměněna a vy dosáhnete svých snů.

2. JSTE skvělí.
Jste skvělý člověk, a i když se vás třeba okolní lidé snaží srazit na kolena, měli byste si vždycky zachovat hrdě vztyčenou bradu. Tento svět potřebuje více lidí, jako jste vy. Nedovolte, aby vás ostatní lidé táhli ke dnu.

3. Nikomu nedlužíte žádné vysvětlení.
Nikdy byste neměli mít pocit, že někomu dlužíte vysvětlení. Nikomu nic nedlužíte. Tento život je příliš krátký na to, abyste zbytku světa vysvětlovali, proč děláte to, co děláte.

4. Je v pořádku říct ne.
Není nic špatného na tom, když čas od času řeknete ,,ne“. Nebo i kdybyste ,,ne“ říkali pořád. Nemusíme dělat věci, které po nás chtějí ostatní lidé, jen proto, že si myslí, že na to mají právo. Pokud máte pocit, že potřebujete říct ne, jděte do toho!

5. Vaše nejlepší výkony jsou dostatečně dobré.
Jistě, někdy budete mít pocit, že vaše nejlepší není dost dobré pro všechny ostatní, ale JE. Pokud vaše nejlepší snažení nedosahuje dostatečné úrovně, budiž. Pokud jste udělali vše, co jste mohli, a máte pocit, že jste do toho fakt dali všechno, neměli byste být naštvaní.

5a. Nikdy neměňte to, kým jste, kvůli někomu jinému, jedině kvůli sobě.
Můžete se změnit kvůli sobě, pokud máte pocit, že je to něco, co vám jako osobě prospěje. Nikdy byste se však neměli měnit proto, že si někdo jiný myslí, že nejste dost dobří. Vy jste dost dobří!

7. Jste jediná osoba, která Vás může učinit skutečně šťastnými.
Nikdo na této planetě vás nedokáže učinit šťastnými tak, jak chcete být šťastní vy. Šťastní můžete být jen vy sami. Pokud chcete být šťastní, měli byste hledat sami v sobě, ne v někom jiném.

8. Změna není něco, čeho byste se měli bát.
Změny bychom se neměli bát, a to proto, že ke změnám bude docházet neustále po celý náš život, ať děláme cokoli. Nic na světě nezůstává stejné a většina změn je skvělá.

Pokračování článku: 27 Inspirativních poselství, která potřebuje slyšet vaše duše

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.