[wp_ad_camp_1]

(Aktuální Zápisníček, který vyšel na Aluška.org, pojednává o neobvyklém pokusu, který proběhl mezi 29.-31.10.2017.)

.

01.11.2017
30.října jsem prožila něco děsného. Celý ten den jsem byla velmi produktivní, udělala jsem hromadu restíků, prakticky jsem byla jak Ferda mravenec od rána až do noci, pak mě ale kolem desáté večer přepadl takový neobvyklý stav oslabení vědomí. Jakoby mi mysl zahalila hustá mlha, moje dobrá nálada a motivace pro cokoliv zmizely, na nic nebyla energie a bylo mi tak špatně, že jsem měla problém udělat si svou večerní rutinu, chtěla jsem si jenom jít lehnout. Protože jsem sotva stála na nohách, měla jsem závratě jako bych koukala z výšky několika kilometrů a podle toho se mi i podivným způsobem kroutily vnitřnosti. Hlavu jsem měla těžkou, nohy slabé.
Přesvědčovala jsem se, že jsem přepracovaná, nic to není a že se z toho jenom musím vyspat. Podezřívala jsem se chvilku i z nízkého tlaku, ale zjistila jsem že ten mám normální, že jsou to energie. Silou vůle jsem se donutila večerní rutinu absolvovat, což je zapití vitamínů, čištění zubů, klasika co všichni znáte… Ale jakýkoliv pohyb zubního kartáčku mě najednou tak strašně vyčerpával, jakoby každá moje kostička vážila tunu.
Když jsem zalehla do postele, zjistila jsem, že je mi tak špatně jako když ožrala prožívá závrať v posteli. Nemohla jsem najít polohu, kde by se mi nehoupal žaludek. Nakonec jsem jednu polohu našla, bylo to otočit nohy jako když spíte na levém boku, ale zároveň jsem se zkroutila tak abych ležela i napůl na zádech, to se mi žaludek uklidnil.
Mám postel ochráněnou brazilskými křišťály, ale i tak trvalo asi půl hodiny, než jsem se v lůžku patřičně zharmonizovala, jinak jsem do té doby nemohla usnout, pořád mi bylo špatně a vědomí nechtělo začít relaxovat, mám tyhle stavy když na mě skočí nějaká zlá energie, nemůžu pak spát, musím ji ze sebe první něčím setřepat a pak teprve můžu usnout…. Už jsem na své křišťálové spaní zvyklá, než jsem si na něj zvykla tak jsem pokaždé cítila jak ta energie úplně hučí, teď už na to tolik nereaguji, už to nehučí, jenom je mi prostě pocitově moc dobře a rychle usnu… Ale během tohoto zlého večera jsem to hučení cítila hodně, asi jak jsem sála zpět energii, kterou mi něco bralo.
[wp_ad_camp_1]
Prostě fujtajbl. Proto jsem 31. pro jistotu nebyla celý den doma, pracovní schůzka se mi hodila – no, co kdyby to náhodou nevypli a zářilo to tady i zítra?
Překvápko! – Večer jsem dostala echo od přítele, který sídlí pouhých 5 kilometrů ode mě. Shodně se mnou měl 30. večer stejné symptomy. Točení hlavy, závratě, slabosti, nevolnost, akorát v jeho případě ještě jedna chuťovka, měl pocit jakoby ho něco škrtilo. Říkal, že naměřil naprosto otřesné umělé signály. Já spala na křišťálech, on použil svoje elektronické vynálezy pro odrušení těchto uměle vysílaných polí. Každý z nás na to šel po svém, každopádně mám to potvrzené. A to jsem se ani neptala, mluvil o tom sám od sebe.
Ráda bych slyšela, jestli někdo z vás měl tyto symptony večer 30.10.2017 a pokud můžete, jaká to je zhruba lokace v ČR. Ráda bych měla lepší přehled o tom, kde všude nás grilovali a v jakém to bylo rozsahu. Jsem přesvědčená o tom, že senzibilů je na tomto webu vysoká koncentrace a že se určitě mezi vámi najdou tací, kteří to poznali.
.
DOPLNĚNÍ:
Na základě prvních několika hlášení která jsem dostala, jsem zakreslila vše na mapku ČR. V záznamu nejsou uvedená hlášení lidí kteří neřekli odkud zhruba jsou a nezahrnuje hlášení z Ameriky a Slovenska. Všimněte si, že daný útok byl skutečně na určitých místech koncentrovaný, přestože místa jsem zakreslovala od oka. V žádném případě to není náhoda.
Psychoelektronický útok 29.-31.10. 2017:
Zelená: vše v pořádku
růžová: 29.10. neděle
červená: 30.10. pondělí
modrá: 31.10. úterý

Další podrobnosti a hlášení čtenářů ohledně tohoto útoku najdete zde: Aluška.org: Zápisníček / Listopad 2017

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.