Aktivace třetího oka vám umožňuje proniknout hluboko do vaší vnitřní síly, neomezené inspirace a moudrosti. Je to duchovní probuzení, které vás spojuje s vaším vyšším Já. Větší aktivace třetího oka lze dosáhnout například meditací, při které se přenesete myslí to přítomného kamžiku, do stavu pozorovatele a vnímáte pouze tuto chvíli a všechny vjemy které k vám přicházejí. Hmatové, chuťové, čichové… Tento druh meditace se obvykle doporučuje pro relaxaci, uklidnění mysli, ale jelikož duševní klid pomáhá k aktivaci třetího oka, funguje i pro tento druh duchovní rozvoje. S probuzením třetího oka se váš vnitřní průvodce (intuice, anděl strážný, vyšší Já, skrývá se zde mnoho pojmů) stane přítomnější silou ve vašem životě.

[wp_ad_camp_2]

Zajímá vás tématika ozdravění a aktivace šišinky mozkové? Přečtěte si seriál o šišince, který nedávno vyšel zdarma na Aluška.org. První díl: Šišinka mozková 1: Jak odvápnit šišinku a proč je to tak důležité
Nebo si přečtěte knihu Anděl strážný, kde se dozvíte ještě více do hloubky o aktivaci vašich schopností a jejich využití. Kniha je k dispozici ZDE

Zde jsou čtyři znamení, podle kterých poznáte, že se probouzí vaše třetí oko:

1. Zesílená intuice a schopnost předvídat
Jeden z nejvýraznějších znaků otevření třetího oka je zvýšená schopnost předvídavosti. Pokud jste pozorní a uvědomělí, budete zažívat silnější intuici. Můžete mít pocit, že se něco stane. Nebo budete mít pocit správného a špatného ve vztahu k nějakému pocitu. Může to spontánně přijít a odejít, nebo se to může konstantně zesilovat a proměnit se ve velkého pomocníka, rádce a učitele vašem každodenním životě.

Nedávno se mi stala zajímavá věc se šišinkou. Když jsem vydala článek o stimulaci třetího oka pomocí poslechu binaurálních rytmů (dočtete se v odkazovaném seriálu výše), po zjištění že mě tyto rytmy uklidňují a skutečně jakoby teple hladí v mozku, jsem si stáhla jednu hodinovou skladbu do mp3 a přidala si ji do přehrávače. Občas jsem si ji pak pouštěla, když jsem byla venku, třeba na procházce. Jako první jsem zjistila, že mám po této hudbě zvláštní sny, ale to pro mě není až tak výrazné, protože sny mám vlastně zajímavé pořád.


Zrovna jsem na poště podala hromadu balíků, beru si papíry od okýnka, loučím se, vycházím z místnosti  a zavírám za sebou dveře. A v tu ránu naprosto intenzivně VÍM, že nemám kartičku. Vědění mluvilo o ,,kartičce”, přesněji ji nepojmenovalo. Tak asi buď nemám občanku, nebo nemám zákaznickou kartu od pošty. To vědění bylo tak silné, že jsem se hned za dveřma zastavila, chvilku jsem ten vjem vnímala a podivila se mu, jak byl intenzivní a krásně jasný.
Tento ,,vyšší hlas” jsem už v minulosti sice zažila, ale nikdy se mi neozval s takovou prkotinou, vždycky zahlásil v rozhodujících, ba dokonce životně důležitých chvílích.
Samozřejmě jsem sáhla do peněženky a podívala se, jestli skutečně něco nemám. Neměla jsem v ní zákaznickou kartu. Vrátila jsem se zpátky a ptám se po ní. Paní se plácla do čela a hned mi ji vrátila. Zapomněla mi ji vydat a nechala si ji na stole.
Bylo to jiné, než si vzpomenout, že něco nemám. Já si vůbec nevzpomněla normálním způsobem, já dostala vnuknutí!

 

Pokračování článku zde: 4 projevy, podle kterých poznáte, že se vám aktivuje třetí oko

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.