Indigové děti už nejsou povětšinou dětmi. Jsou na Zemi už dlouho, mnozí jsou dávno dospělí a je možné, že k nim patříte zrovna vy, kteří čtete tyto řádky. Jeden nikdy neví. Co vás asi zavedlo na tuto stránku, možná nějaká nutkavá otázka, která vám nedává spát? Nebo to o sobě víte, svoji indigovou auru vidíte a jen jste zvědaví, ke které generaci asi patříte.

Příchod indigových lidí na zemi není žádná novinka. Ví se o nich už dlouho. Někdo říká, že tu byli vždycky, ale jejich počty se začaly prudce zvyšovat až v posledních několika desítkách let. Jakmile se dvacáté století začalo chýlit ke konci, přišla sem spousta mimořádně nadaných inteligentních dětí s indigovou aurou a nebývale ryzím srdcem.
Tyto bytosti byly vždy nedílnou součástí pokroku lidstva. Provázeli svět v podobě vůdců a inovátorů, a ať už se jim dostalo uznání, nebo ne, vždy tu byli. V posledních zhruba 50ti letech došlo k prudkému nárůstu jejich počtu. Mezi nimi lze při pečlivém pozorování rozlišit 5 odlišných období či generací, z nichž každá trvala přibližně jedno desetiletí.

Každá z těchto indigových generací má své jedinečné charakteristiky, které je odlišují. Zde je 5 indigových generací:

První: Generace Alfa
Jedná se o generaci, která se tu objevila v letech 1958-1968. Byli to lidé s modrofialově zelenými překryvy, místy bronzovými částmi aury. Hlavní roky jejich duševního probuzení (aktivace), pro ně byly 1986-1996. Přibližně ve věku 28 let.

Pokračování článku: 5 Generací Indigo: Která je ta vaše

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.