Každý člověk může snadno svůj život změnit k lepšímu, pokud se naučí důvěřovat vlastní intuici a věřit svým předtuchám. Určitá znamení Vesmíru není rozhodně dobré opomíjet. Snadno bychom totiž mohli propást svoji šanci na štěstí, úspěch a rozkvět.

Šestý smysl je v té či oné míře dán každému člověku. Schopnosti podvědomě vnímat různé téměř nepostřehnutelné náznaky a vycítit z nich nadcházející událost se nejčastěji říká intuice. Každý by si jí měl vážit a měl by se také snažit svou intuici rozvíjet. Lidé si často nevšímají nebo vyloženě úmyslně přehlížejí a jako náhodu odmítají znamení, která jim přitom jednoznačně nabízejí možnost změnit svůj život k lepšímu.

Chcete-li se vyhnout neúspěchům, smůle a nepříjemnostem, naslouchejte co nejlépe sobě samým. Už mnohokrát se potvrdilo, že právě touto cestou se dá vyřešit mnoho zapeklitých, zdánlivě neřešitelných problémů. Váš vnitřní hlas se vám snaží napovědět.

Radostná předtucha

Naučte se žít samostatně – nebuďte závislí na názoru jiných lidí, žijte podle své hlavy a ne podle rad a ujišťování o správnosti postupu navrhovaného někým jiným. Jestliže vám vaše práce přináší uspokojení a pociťujete příjemné vzrušení z toho, co plánujete podniknout, jednejte směle podle toho, co vám napovídají vaše vlastní pocity. A i když je třeba vaše jednání v příkrém rozporu s názory lidí kolem vás, není to důvod spokojit se s tím, čeho už jste dosáhli a svoje snažení přerušit. Naopak, je to další doplňující podnět k tomu, abyste pokračovali směrem, který jste si vytýčili.

Předtucha nemoci

Pokud máte dojem, že s vaším organismem není něco v pořádku, je třeba se do svých pocitů opravdu pozorně zaposlouchat. Ignorování této předtuchy, tohoto tušení nemoci může občas vést k velmi smutným důsledkům. Můžete pociťovat jednotlivé příznaky, bolesti, píchání, nerovnováhu nebo prostě jakýsi nepříjemný pocit. Nejste ve své kůži, jak se říká. Nezapomínejte, že organismus umí často velmi přesně napovědět, že se něco děje. Proto musíte neprodleně přijmout opatření, které váš stav osvětlí.

To znamená obrátit se na lékaře a podstoupit patřičná vyšetření. Nepříjemné pocity mohou vzniknout nejenom v důsledku fyzického, ale i duševního neduhu. Nevylučujte proto ani cvičení umožňující obnovu tělesné i duševní harmonie. Řiďte se doporučeními lékařů a neztrácejte optimismus a vyrovnanou mysl.

 

Pokračování článku: 5 předtuch, které se obvykle vyplní

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.