Všichni jsme si někdy prošli obdobím, kdy se cítíme úplně vyčerpaní a unavení. Stává se to, když naše úroveň vitální energie (Čchi) dosáhne nebezpečně nízké úrovně. Chronické vyčerpání je velmi vážný problém. Možná jsme si to ale způsobili sami.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Proč jste vyčerpaní

Kolik z nás si osvojilo nezdravý moderní způsob života, který nedovoluje našemu tělu odpočívat a dobíjet se? Moderní způsob života může bohužel úplně vysát naši životně důležitou energii a zanechat nás unavené a depresivní.

Jak často myslíte na to, že kromě vašeho těla potřebuje péči i vaše duše? Pravděpodobně jste uvízli v příliš materialistickém všedním způsobu života a zapomínáte na to, kým skutečně jste.

Špatné návyky, které vám berou životní energii

1. Nepijete dost vody

Když nepijete, fyzicky se poškozujete. Tolikrát už jsme slyšeli o tom, kolik vody bychom měli vypít. Každý životně důležitý orgán vašeho těla potřebuje vodu, aby mohl fungovat. Příjem vody se může zvýšit nebo snížit ve zvláštních situacích, jako je těhotenství, kojení, porucha funkce ledvin, problémy se srdcem atd.

Voda je též prvek spojený s psychickými duchovními schopnostmi a obnovením. Být fyzicky blízko u vody a také pít dostatek vody nás spojuje s jejími blahodárnými silami.

 

Pokračování článku: 5 Špatných návyků, které vyčerpávají vaši vitální energii

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.