Hledači pravdy

Jsou lidé, kteří už jsou probraní. Vědí, co se ve světě děje, a znají pravdu. Provedli průzkum a své znalosti využívají k pomoci ostatním lidem. Snaží se probudit další lidi. Někteří tomuto úsilí zasvětili celý svůj život. Dělají co můžou, aby šířili poselství široko daleko.

Tito lidé jsou obvykle izolovaní, roztroušeni po celém světě, nemohou otevřeně mluvit s rodinou a přáteli o tom, co vědí.
Zkoušeli o tom mluvit, ale setkávají se s hluboce zakořeněnou opozicí, a tak zkoušejí jiné metody. Jsou to stateční a odvážní lidé. Mnoho lidí se každý den probouzí a připojují se k nim.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Svedení z cesty

Jsou to lidé, kteří stále spí, a nemyslí si, že je ve světě něco špatně. ​Do určité míry stále důvěřují své vládě. Vidí sice, že se ve světě dějí hrozné věci, ale mají tendenci věřit tomu, co jim mainstreamová média řeknou.

Jsou velmi zaneprázdnění přežíváním, výchovou svých dětí, prací co jim zabere celý den a jsou příliš unavení na to, aby se snažili hlouběji kopat. Jenom zřídkakdy mají nějaký volný čas.

Očkují své děti, krmí je GMO, pijí fluoridovanou vodu, myslí si že chemtrails jsou normální vodní páry a věří, že 5G je dobrá věc.

Prostě nevidí, co se kolem nich děje. Důvěřují systému. Může mít sice závažné nedostatky, ale nějak mu i přesto stále věří.

Někdy mohou v určité situaci uvidět pravdu, ale neumí si spojit souvislosti a uvidět úplný obraz. Tito lidé potřebují naši pomoc a podporu, jednoho dne se mohou probudit. Všichni jsme kdysi byli takoví. (Nebo spíš SKORO všichni :D )

Pokračování článku: 5 Typů lidí: Hledači pravdy, Vymyté mozky, Svedení z cesty, Posedlí mocí a ti, kteří prodali duši

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.