;

Přemýšleli jste někdy, co když nejste jedinou čarodějkou ve městě? Je můj soused taky takový? Pravděpodobně nejste jediní. Nadpřirozené schopnosti se často dědí po předcích a prochází skrz krevní linie věků.

Pokud ne ve své přesné podobě, moudrost čarodějek někdy obsahují i příběhy, domácí recepty a poznatky. Pamatujete si pohádky nebo příběhy ze života vaší babičky? Mohly to být plné nadpřirozena.

Tohle není kompletní seznam toho, jak vypadají domy čarodějek. Čarodějky někdy není snadné rozpoznat. Může to být vlastně kdokoli. Jsou to ale tradiční charakteristiky starých čarodějek, které můžeme i napodobit, aby byl náš život kouzelnější.

Máte v sousedství čarodějku?
Čarodějky v minulosti snášely čarodějnické procesy, zákazy, rozsudky smrti, stíhání, veřejné ponižování a vyhnanství. Samozřejmě by proto bylo hloupé volat do světa: „Jsem čarodějka!“
Čarodějky jsou moudré a většina z nich praktikuje své řemeslo v tajnosti. Některé chtějí šířit svou moudrost na veřejnosti, ale nebývají okázalé, aby si o nich povídala celá ulice. (Okázalost a exhibicionismus nesouvisejí s nadpřirozenými schopnostmi, moudrostí a hlubším poznáním, spíše naopak.)

5 Znamení, že máte v sousedství čarodějku

 

1. Legenda říká: Fialové vstupní dveře do domu symbolizují, že tam bydlí čarodějka
Fialová je duchovní barva a v celé historii je spojována s královskou hodností, šlechtou, luxusem, tajemstvím a magií. Zatímco fialová je směsí červené a modré, fialový paprsek je nejvyšší vibrací viditelného spektra. Může pomoci při hledání smyslu života. Nachová i fialová barva může pomoci při snaze vybavit si sen, nebo může zesilovat nadpřirozené dary a odhalovat pravdu skrytou v podvědomí.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: 5 Ukazatelů, že máte v sousedství čarodějku

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.