Přemýšleli jste někdy, co když nejste jedinou čarodějkou ve městě? Je můj soused taky takový? Pravděpodobně nejste jediní. Nadpřirozené schopnosti se často dědí po předcích a prochází skrz krevní linie věků.

Pokud ne ve své přesné podobě, moudrost čarodějek někdy obsahují i příběhy, domácí recepty a poznatky. Pamatujete si pohádky nebo příběhy ze života vaší babičky? Mohly to být plné nadpřirozena.

[wp_ad_camp_2]

Tohle není kompletní seznam toho, jak vypadají domy čarodějek. Čarodějky někdy není snadné rozpoznat. Může to být vlastně kdokoli. Jsou to ale tradiční charakteristiky starých čarodějek, které můžeme i napodobit, aby byl náš život kouzelnější.

Máte v sousedství čarodějku?
Čarodějky v minulosti snášely čarodějnické procesy, zákazy, rozsudky smrti, stíhání, veřejné ponižování a vyhnanství. Samozřejmě by proto bylo hloupé volat do světa: „Jsem čarodějka!“
Čarodějky jsou moudré a většina z nich praktikuje své řemeslo v tajnosti. Některé chtějí šířit svou moudrost na veřejnosti, ale nebývají okázalé, aby si o nich povídala celá ulice. (Okázalost a exhibicionismus nesouvisejí s nadpřirozenými schopnostmi, moudrostí a hlubším poznáním, spíše naopak.)

5 Znamení, že máte v sousedství čarodějku

 

1. Legenda říká: Fialové vstupní dveře do domu symbolizují, že tam bydlí čarodějka
Fialová je duchovní barva a v celé historii je spojována s královskou hodností, šlechtou, luxusem, tajemstvím a magií. Zatímco fialová je směsí červené a modré, fialový paprsek je nejvyšší vibrací viditelného spektra. Může pomoci při hledání smyslu života. Nachová i fialová barva může pomoci při snaze vybavit si sen, nebo může zesilovat nadpřirozené dary a odhalovat pravdu skrytou v podvědomí.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: 5 Ukazatelů, že máte v sousedství čarodějku

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.