Všichni máme obyčejné úklidové návyky, které provádíme po mnoho let. Probudíte se, vyčistíte si zuby, zorganizujete si pokoj, díváte se na svůj šatník a přemýšlíte, co si dnes obléknout. Ale s trochou speciálního přístupu se některé z těchto běžných činností mohou stát mocnými rituály, které vám pomohou při vašem duchovním pokroku, ochraně domova a přitahování štěstí!

[wp_ad_camp_2]

V tomto článku si ukážeme 5 nápadů, které vás přitom nestojí čas, ani peníze. Přesto neustále vytvářejí zdravější a silnější prostředí, ve kterém můžete žít a vzkvétat. Pamatujte, že ,,kouzlení” nemusí být vždy nutně exotické, nebo komplikované. Někdy to mohou ty nejjednodušší činy.

1. Pusťte slunce dovnitř

Kdykoliv se ráno probudíte, nezapomeňte otevřít okna a vpustit světlo do domu. I když zrovna není slunečný den, světlo pomůže vašemu pokoji zbavit se všech možných destrukcí nebo chaotických myšlenkových forem, které vznikly během spánku.

Myšlenka je astrální útvar, vytvořený také vašimi emocemi, takže silná noční můra může vytvořit myšlenkovou formu, která ovlivní vás a váš dům. Myšlenková forma může být velmi rušivá, když se v domě usadí. Světlo ze slunce má moc tyto útvary vyhnat a zbavit vás jejich vlivu.

[wp_ad_camp_2]

2. Nechte dům dýchat

Nezapomeňte pravidelně otevírat okna, aby mohl vítr očistit a osvěžit energii ve vašem domě. Vzduch představuje také cirkulující energii, proto by u vás doma měl být element vzduchu vždy v pohybu.

I když to není pokaždé možné, měli byste vzduch v domě alespoň jednou nebo dvakrát denně provětrat.
Nejlépe hned po probuzení a než půjdete spát.

Ráno vás uvede do pohybu vdechnutí čerstvého vzduchu, a dodá to energii vaší auře.
A když vyvětráte než půjdete spát, je to jako pozvání pro anděly, aby vás požehnali a chránili. Pokud míváte špatný spánek, dlouho usínáte nebo trpíte na noční můry, pamatujte, že vám určitě pomůže čerstvý vzduch. Když budete spát v dobře vyvětrané místnosti, budete rychleji usínat a budete mít i mnohem klidnější sny. Dost možná to souvisí se složením vzduchu a množstvím kyslíku, který díky tomu máte k dispozici. Zlé sny často vznikají i z příliš přetopené ložnice, protože když se tělo během spánku přehřeje, zlý sen vás donutí se vzbudit a snížit teplotu, nebo se alespoň odkopat.

Pokračování zde: Aluška.org – 5 úklidových tipů pro posílení dobré energie v domě a pro jeho ochranu

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.