Magie se pokaždé nepoužívá výhradně pro dobročinné důvody. Někdy se zaměřuje na nevinné oběti a může způsobit různé potíže. Je to něco jako „duchovní nemoc”. Existují známé symptomy a je na ně i lék. Pojďme se dnes podívat, jak se proti podobným útokům bránit, nebo jak je poznat.

[wp_ad_camp_2]

Vznik magie
Samotné slovo Magie pochází z perského slova „makuç“. Patří k náboženství starověké Mezopotámie, která údajně praktikovala ceremoniální kouzla. Od té doby dobylo slovo „magie“ celý svět. Existuje mnoho magických směrů, nebo škol. Některé jsou v podstatě neškodné, učí své žáky, že manipulace se svobodnou vůlí druhého člověka je zločin proti němu i proti sobě samému. Zaměřují se na neškodné postupy a rituály, které nezahrnují jiné osoby ani nebezpečné invokace. Existují však i jiné směry, které učí temné umění, manipulaci s druhými lidmi a podporují záškodnictví, nebo vyvolávají zlé duchy. Neměli bychom zavírat oči před smutnou pravdou. Lidé jsou různí a ne všichni jsou hodní.

5 Příznaků, podle kterých poznáte, že na vás míří černá magie

1. Zažijete šok a strach
Nejdůležitější ze všech příznaků, které souvisejí se všemi psychickými útoky a typy zlé magie, je Strach. Zda byl za tímto účelem poslán démon nebo jiný typ parazitické entity, nehraje moc velkou roli. První věc, o kterou se snaží, je vyděsit vás.
Jak? Nejčastěji to není nic konkrétního. Očarovaná (nebo uhranutá) oběť se začne hodně bát ve tmě, i když tam nic není. Bojí se o svůj život, i když je dokonale zdravá. Strach je bezdůvodný, paralyzující, všudypřítomný, pohlcující.

[wp_ad_camp_2]

Proč strach posiluje moc temné magie:
Část lidského mozku (amygdala), která je zodpovědná za pocit strachu, je zodpovědná i za to, co si přejeme. Čím více se něčeho bojíme, tím více to v přeneseném významu na určité úrovni ,,chceme” nebo voláme k sobě. A to, co chceme, nebo na co hodně myslíme, to přitahujeme. Proto když se něčeho bojíme, většinou to nějakým způsobem přitahujeme. Strach otevírá astrální brány do jiných říší, což usnadňuje temným silám nás ovlivňovat, nebo v horším případě navštěvovat.

Protijed:
Ovládnutí svého strachu by měla být naše první mise, když máme podezření, že se na nás zaměřil někdo s černou magií. Proti strachu hodně pomáhají například ochranné vizualizace, nebo očistné pomůcky jako silný přírodní křišťál, se kterým můžeme v noci spát. Strach tlumí také příjemná společnost a procházky venku za pěkného počasí, nebo uzemňování v přírodě. Nedovolte strachu, aby nad vámi získal moc a neposilujte ho, nekoukejte na děsivé horory a nečtěte strašidelné knížky před spaním. Nezásobujte svůj mozek ještě dalšími hrůznými představami a strašidly.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: 5 Znamení, že na vás útočí černá magie

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.