Už se vám někdy stalo, že po několika dnech jakéhosi podvědomého neklidu, se vám v hlavě najednou jakoby rozsvítilo? Nebo vás z ničeho nic napadlo správné řešení, doslova jako by vám někdo pošeptal jak správně postupovat? Pokud se vám skutečně přihodilo, že jste takové náhlé „vnitřní prozření“ prožili, možná, že to byli právě vaši duchovní rádci, kdo vám ukázal ten správný směr.

Mohou přijít a projevit se v jakoukoli dobu a z jakéhokoli důvodu. Budou se snažit s vámi spojit prostřednictvím různých náznaků a pocitů, zvláště pokud je jim známo, že se o něco snažíte, že bojujete a potřebujete nápovědu. Umíte však jejich znamení rozpoznávat?

Zde je pět znamení, prostřednictvím kterých se s vámi vaši duchovní průvodci snaží spojit:

1. Prožíváte rostoucí počet synchronních událostí

Jedním z nejpozoruhodnějších způsobů, jimiž s vámi Vesmír rozmlouvá, je synchronizace. Co to má být, zeptáte se možná. V zásadě to znamená, že všechno se docela přirozeně ocitne na správném místě, jednotlivé kousky skládačky do sebe začínají zapadat a vy pocítíte, že jste na té správné cestě. Může kupříkladu dojít ke dvěma událostem, mezi kterými není žádná viditelná příčinně následná souvislost, přece však spolu souvisejí. Dejme tomu, že se třeba cítíte strašlivě osamělí a jednoho večera vám naprosto nečekaně zavolá dávný přítel – jen tak, aby se poptal, jak se máte a pozdravil vás.

Pokračování článku: 5 Znamení, že s vámi chtějí navázat spojení duchovní průvodci

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.