Dobré muže není v dnešní době tak těžké najít, ale přesto jich v dnešní době není mnoho. Pokud se ptáte sami sebe, zda některý muž vlastně stojí za váš čas, je pravděpodobné, že vaše mysl si již názor na něj utvořila.

Všichni v životě potkáváme spoustu lidí a pokud jde o randění, najít někoho, s kým se vyplatí usadit, není úplně snadné. Pokud vás zajímá, zda je muž ve vašem životě, nebo muž o kterém uvažujete ten pravý, měla byste zhodnotit, zda má požadované vlastnosti správného muže.

Níže se budu zabývat několika vlastnostmi, které má většina dobrých mužů společné a pokud ten váš vyvolený zmíněné věci splňuje, tak ho neberte jako samozřejmost.

1. Závazek

Dobří muži jsou ochotni odevzdat se lidem v jejich životě plně. Zavazují se k vám způsoby, které by ostatní lidé nikdy nedělali, a vy nemusíte zpochybňovat jejich závazek. Nezradí vás a vy se na ně můžete spolehnout.

2. Trpělivost

Dobří muži budou trpěliví při kontaktu s vámi i s jinými lidmi, na kterých jim záleží. Nešílí z maličkostí, ani přehnaně nereagují na různé situace. Sednou si a diskutují o problémech tak, jak bychom všichni měli.

3. Poctivost

Dobří muži jsou ke své partnerce otevření a upřímní. Nelžou o věcech, které dělají, ani se nesnaží utajit podstatné informace. Dobří muži vědí, že lidé, které milují, si zaslouží především pravdu.

Pokračování článku: 5+1 Kvalit skvělého muže

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.