…..jak nám někteří čtenáři psali, pískání v uchu je nedostatečné prokrvení středního ucha. A podívejte se, co právě dělá systém 5G, který chtějí na lidi vysílat, nebo už bez povolení na lidech testují. Deepstate musí před „konečnou“ asi způsobit co nejvíce škod. Kdo by ale tomu věřil, že ano….

09:54

Dostal jsem od známého v České republice odkaz na přístroj Trifield TF2, který detekuje 5G systém. Bylo by dobré, kdyby si lidé opatřili zařízení a věděli, kam už rozhodně chodit nemají. Zdraví máte jen jedno a přístroj je k nezaplacení. Objednat si ho můžete v USA a nebo ihned  v Evropě jenom zde: http://tlakovakanalizace.cz/merici-pristroje-c35/trifield-tf2-meric-elektrosmogu-gaussmeter-ochrana-pred-elektrosmogem-i158/

Dále jsem dostal do redakce následující obrázky monitoringu sítě v Praze s následujícím popisem:

Bez komentáře…
11:54 východní vchod do Tesca Leňany

12:16 západní vchod do Tesca Letňany naproti Albertu

Verzi monitoringu si můžete nahrát do chytrých mobilů a tak kontrolovat, v jakém prostředí se nacházíte. Tímto děkujeme čtenáři tadesco.org za zaslání obrázků a upozornění na nebezpečí…..

Tohle bylo jenom na úvod a nyní k článku

[wp_ad_camp_2]

 

 

5G, 60 GHz, absorpce kyslíku, vy a Coronavirus

Kyslík při 60 GHz Vaše fyzické tělo nepřijme, co se s Vámi stane bez kyslíku?

Jakmile se pohráváte s absorpcí kyslíku v lidském těle … dovolte mi, abych vám řekl, který orgán bude trpět jako první. Způsob, jakým 60 GHz ovlivňuje kyslík, je tento. Atom kyslíku je O. Molekule kyslíku je 02, tedy dva atomy dohromady. Nyní tyto dva atomy vytvářející molekulu kyslíku, tím že sdílejí některé elektrony. Frekvence 60 GHz způsobuje točení elektronů obklopujících molekuly kyslíku, poněkud podobné je tomu u výkonné mikrovlnné trouby běžící na 2,4 GHz, protože tato frekvence ovlivňuje vodu, H2O molekule, tím dochází k otáčení, oscilaci a ohřevu jídla. Pohybová energie z rotace těchto H2O molekul vody skutečně pomáhá zahřívat zbytek jídla.

Podobným způsobem, jak pomocí frekvence 2,4 GHz osciluje H20, tak při 60 GHz i při nižších výkonech tato frekvence způsobuje točení elektronů na molekulách kyslíku a jak si můžete představit, změny frekvencí točení na kyslíkových elektronech mají výrazný dopad na biologii člověka.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Při dýchání se dostává vzduch do plic a dál do vaší krve. Bez kyslíku vaše tělo nemůže fungovat, velmi brzo to pozná váš mozek. Kyslík vstupující do plic je zachycen velmi důležitým proteinem hemoglobinem, který obsahuje železo. Hemoglobin je přítomný v krvi.

Při vyšší oscilaci molekule kyslíku, hemoglobin není schopen přijmout kyslík a tím hemoglobin nemůže dodat kyslík zbytku vašeho těla. Tato informace byla převzata z učebnice nazvané „Magneto Biologie Underlying Physical Problems“.

Konečná hra – 5G spojení s koronavirus odhaleno

Dále je zde skutečnost, že telekomunikační společnosti připouštějí, že frekvence 60 GHz je absorbována kyslíkem, toto je ohromující informace. Frekvence 60 GHz dokonce zásadně interaguje s kyslíkem, nejhojnějším a pravděpodobně nejdůležitějším prvkem celého biologického života. Bez kyslíku není život, vše se zastaví, jak je možné že telekomunikace mění kyslík? A co se stane, když se nebudou důkladně testovat tyto důsledky?

Pokud se domníváte, že již museli testovat zdraví a bezpečnost na 60 GHz, pozorně si poslechněte, co velké telekomunikační společnosti přiznávají, když jim byla položena právě tato otázka. https://youtu.be/1oLllJ5sSZw nebo ( The End Game – Coronavirus 5G exposed https://www.youtube.com/watch?v=1l8BQ8Ftdb0 )

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Vědecká Studie = Kyslík při 60 GHz

Kyslík O2 byl testován v pásmu 60 GHz (https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0022285204003650 Květen 2005). Kyslík byl studován při pokojové teplotě a při nízkých (až 4 Torr) atmosférických tlacích. Přesné měření centrálních kmitočtů, samorozšiřování a rozšiřování N2 parametrů přechodů jemných struktur až do N = 27 bylo prováděno pomocí spektrometru s radioakustickou detekcí (RAD). Naměřené parametry jsou porovnány s databázemi GEISA / HITRAN, MPM92 a dalšími známými daty. Byla získána vylepšená sada kyslíkových jemno-strukturních spektroskopických konstant. Absorpční profil byl zaznamenán v rozmezí 45–96 GHz pro laboratorní vzduch a čistý kyslík při atmosférickém tlaku za použití rezonátorového spektrometru s hladinou hluku přibližně ± 0,05 dB / km a použit pro stanovení koeficientů směšování linií prvního řádu a pro kvantitativní hodnocení efektů míchání druhého řádu. Rafinovaná sada parametrů MPM je odvozena z nových dat a zde prezentována v dokumentu.

Proč jsme žalovali Big Tech za zneužití umělé inteligence, aneb genocida na lidech, více info na Google, Facebook, Neuralink jsou zažalování za ozbrojování AI Technologických přenosů, spoluúčasti na genocidě v Číně a ohrožení lidstva zneužitím AI
5G Bio Štít

Více info na https://www.rfglobalnet.com/doc/fixed-wireless-communications-at-60ghz-unique-0001

MedallionNet ™ Nejlepší Wi-Fi na moři

V tomto článku společnosti prodávající produkty, které budou běžet na frekvenci 60 GHz, říkají, že to pomůže zvýšit úroveň rušení. https://www.60ghz-wireless.com/60ghz-technology/60ghz-technology-v-band-carrier-class-radios-for-p2p-p2mp-wireless-networks/

Corona hoax, 5G zločin – První Britský soudní Spor 5G – a Lidé vyhráli

Co na to Český TelekomUNiKační Úřad v ČR?

[wp_ad_camp_2]

 

 

Český Telekomunikační Úřad chce provozovat širokopásmový přenos dat v pásmech 2,4 GHz až 66 GHz (dále jen „VO-R/12“). To je na trestní oznámení (5G – Karlovy Vary, Kolín, Karvina – Český Telekominační Úřad).

Coronavirus & 5G – Spojování teček – Část 2 – Sacha Stone, Jacques Bauer & Professor Lakiceviců – 5G Bio Štít
DR. BARRIE TROWER: Co je 5G a proč je nebezpečné – PRO ARMÁDU, HASIČE A POLICII v ČR – Přestaňte prosím okamžitě používat Systém Tetra Airwave – Zabijí VÁSZákonodárci zastavují 5G

 

Zdroj: https://stop5g.cz/5g-60-ghz-absorpce-kysliku-vy-a-coronavirus/

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.