Pokud se podíváte na hlavní titulky médií ve Spojených státech, budete přesvědčeni, že 5G je úžasná bezdrátová technologie příští generace, díky které bude vše rychlejší, jednodušší a úžasné. Ale to je všechno lež, protože 5G je opravdu pokročilá, vojenská útočná zbraň v přestrojení, která je realizována jako konečné řešení proti svobodnému lidstvu.

Ve filmu 5G Apokalypsa, film, který otvírá oči, uvidíte odhalenu ošklivou pravda o 5G sítích v hrůzných detailech. Nejen, že 5G napadá všechny aspekty života lidí, odstraní veškeré soukromí, ale zároveň se stane technologií nejvíce ničící zdraví, jaká kdy byla vytvořena.

V rozporu s tvrzením těch, kteří prosazují implementaci 5G téměř všude, je tato zločinná technologie něco zcela jiného, jen ne bezpečná. Ve skutečnosti existuje v protikladu k samotnému životu. Frekvence, které „výbuchy“ poškozují biologickou funkci až na buněčnou úroveň.

 

 

 

„Je důležité pochopit, co dělá 5G, a co říkají, že to dělá,“ varuje jeden z řečníků ve filmu. V dokumentu IEEE vysílání (Beamforming) jsme řekli, že tato technologie vařila vaše oči jako vejce ve druhé světové válce.“

Experti varují: 5G bude použito v mikrovlnné radiační válce

Pro některé by mohlo být jednodušší se přesvědčit, že 5G, navzdory „vedlejším účinkům“, je stále v náš prospěch. Jak však tento film odhaluje, 5G představuje nejhorší druh mikrovlnného záření, které lidstvo zná, a je naprosto použitelné jako zbraň proti lidstvu, aby se prosadil a udržel globalizmus.

„A vy všichni musíte pochopit, že se jedná o vojenské zbraně,“ uvádí film. „Jedná se o útočné frekvence.“ Pokud už nic jiného byste o tom neměli vědět. Je to prostě boj s mikrovlnným zářením.

 

 

 

Pokud ještě nejste přesvědčeni, vezměte v úvahu slova bývalého předsedy Federální komunikační komise (FCC / Federal Communications Commission) a lobbisty telekomunikačního průmyslu Toma Wheelera, který během projevu, který měl v Národním tiskovém klubu (National Press Club), pronesl úmyslně zlověstná slova o plném rozsahu 5G ve světě.

„Bezdrátová technologie první generace, 1G, byla hlasem,“ uvedl. „Druhá generace, 2G, dovolila hlas i text. Třetí generace, 3G, internet, v omezeném rozsahu. Dnešní technologie 4G / LTE dokončila tento digitální přenos. Pokud vám ale někdo řekne, že znají podrobnosti o tom, co způsobuje 5G, běžte jinou cestou. “

Mark Steele, hlavní expert na zbraňové systémy (lze navštívit web SaveUsNow.org.uk), varuje, že LED pouliční lampy, které jsou instalovány po celém Západě, již vyzařují 5G, nemluvě o škodlivém „modrém“ světle, které poškozuje oči a narušuje lidský biorytmus.

 

 

 

„Je tu spousta nejasností, co je to 5G,“ varuje Steele. „5G je především zhuštění. Je to tedy mnohem více vysílačů v těsné blízkosti člověka a je to také sofistikovaný, nelegální, nezákonný vysílač. Chci tím říci, že se jedná o vysokorychlostní, dielektrickou čočkovou anténu a to, co umožňuje 5G vysílačům, je 3D mapování prostředí vaší domácnosti!“

„Frekvence 868 MHz je specifická pro oba systémy komunikace v terénu, takže gigahertz umožňuje, aby signál prošel lehkostí i betonovým zdivem, a může skutečně shromažďovat data,“ dodává. „Může vás konkrétně zacílit jako jednotlivce, takže např. soudce, který rozhoduje důležitý případ, anebo právník… každý, kdo dělá nějakou práci, která je potenciálně kontroverzní, by mohl být ohrožen na svém životě.“

5G je také stejná technologie používaná jako zbraň na rozptýlení davu, kterou bychom mohli vidět stále více, jak se svět rýsuje do jednoho globálního systému.

přeložila tereza | zdroj: 9

Proč mají montéři při práci u 5G vysílačů ochranné obleky?! Vždyť to je přece bezpečné, ne??

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.