Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

6 „uprchlíků“ celých 30 hodin znásilňovali 13 letou dívku.

…..ano naše „celebrity“ jako MADAMME Žilková chtějí nové SAMCE, aby mohli v česku dělat asi to stejné. No to mně rozum nebere. Snad se všichni v tomhle šíleném světě zbláznili. Politici a hérečky asi nejvíce….

20:54

RT1

Túto informáciu považujeme za dostatočne hodnovernú pre zverejnenie článku, nakoľko jej zdrojom je televízia Rossija 24, od ktorej to prevzal server vesti.ru. K udalosti prišlo v Berlíne.

[wp_ad_camp_1]

Ruský záujem o osud dievčaťa je spôsobený faktom, že je z ruskojazyčnej rodiny. Informáciu o tom, či má dievča ešte stále aj ruské občianstvo server nepriniesol, pravdepodobne nie.

Podľa slov dievčaťa, dievča počas cesty do školy obkľúčila skupina najmenej piatich mladíkov arabského výzoru, odvliekli ju do auta a zaviazali jej oči. Dovliekli ju do pustého bytu, kde bola len jedna posteľ. Znásilňovali ju v rozpätí celkovo vyše 30 hodín. Potom ju polomŕtvu nechali vonku v jednej z berlínskych štvrtí.

Ruským novinárom sa nepodarilo získať stanovisko nemeckej polície, polícia sa k prípadu prípadu odmietla vyjadriť.

Rodičia novinárom potvrdili, že dcéru našli až po čase, ktorý bol dlhší ako jeden deň. V tejto súvislosti ujo dievčaťa dodal, že polícia na vzniknutú situáciu adekvátne nereagovala a nádej, že páchatelia budú za svoj skutok potrestaní, spájajú už iba s tlakom médií.

Čo už je vrchol, v anonymnej skupine na Facebooku sa objavilo video  priznanie mladého muža arabského vzhľadu.

“Znásilňovali sme ju šiesti. Bola panna, viete si to predstaviť ? Plakala, kričala na nás, že sme svine, hovorila, že už nevládze“.

Podarilo sa nám  dopracovať k prvotnému zdroju, ktorý na udalosť upozornil televíziu Rossija 24.

Prvotnú informáciu zverejnil server genosse.su, stránka Medzinárodného konventu sovietskych Nemcov.

V článku s názvom V Berlíne migranti znásilňovali 13 ročné ruskojazyčné dievča ! sa píše:

Vo večerných hodinách dňa 15.01. konvent dostal šokujúcu správu o skupine migrantov, ktorá uniesla  a následne znásilnila 13ročnú školáčka z rodiny ruských Nemcov! Správa prišla z okruhu ľudí známych Konventu. Ale médiá a policajné zdroje, zrejme v súlade s pokynmi zhora”, na udalosť nereagujú.

Obeť E.F. (plné meno nie je uvedené) bola unesená ráno 11.01. pri ceste do školy, v blízkosti SUBahn Friedrichsfelde Ost. Tento čin vykonala približne o 7 hodín a 45 minút ráno skupina arabských migrantov. Dievča odtiahli do auta, a so zaviazanými očami ju odviezli.

Bola brutálne znásilňovaná v neznámom byte po dobu asi 30 hodín a potom vyvezená z bytu a polomŕtva vyhodená z auta v jednej z berlínskych štvrtí.

V súčasnosti je dievčina v nemocnici, v hlbokom šoku, a  v kuse opakuje, že ju znásilnilo minimálne päť mužov arabského pôvodu.

Medzinárodný Konvent ruských Nemcovv úmysle dosiahnuť dôkladné vyšetrenie škandalóznej udalosti a v každom prípade podporiť obeť a jej rodičov. Konvent má v úmysle apelovať na úrady v Berlíne so žiadosťou, aby vytvorili verejné tímy k ochrane dievčat v meste.

Ako prvý krok k ochrane svojich deti, Konvent vyzýva rodičov a prarodičov ruských Nemcov v Berlíne ako aj v celom Nemecku zabezpečiť doprovod deťom na cestu do školy a späť.

Konvent vyzýva všetky spoločenské organizácie ruských Nemcov v Nemecku v polovici februára uskutočniť v Berlíne  mimoriadne zasadnutie, kde by sa diskutovalo o kríze v spoločnosti, ktorá vzniká v dôsledku masívnej povahy sexuálneho obťažovania a iných prípadov násilia páchaného na nemeckých ženách všetkých vekových kategórií zo strany migrantov.

Pod článok je podpísaná Tlačová služba Medzinárodného konventu ruských Nemcov. Berlín 16. 01. 2016. Ide teda o oficiálne vyjadrenie Konventu.

Podľa nemeckého serveru Epoch Times vzniesla sesternica obete verejne tvrdé slová voči nemeckej polícii.

Podľa sesternici polícia nevzniesla žiadne obvinenia proti páchateľom. Policajní úradníci 13 ročnú obeť  tri hodiny vypočúvali bez sprievodu inej osoby, pričom sa smiali, a posmievali jej a snažili sa ju 13ročnú dievčinu dotlačiť k výpovedi že k znásilneniu nedošlo a donútili maloletú dievčinu k nepravdivému vyhláseniu o celej udalosti.

Stupidita nemeckej polície presiaha všetky medze. Údajne donútili dievčinu podpísať priznanie, že sex s migrantami si vyžiadala, že ho sama chcela.

Tak toto je na cenu multikulti politickej korektnosti roka. Tak podľa policajtov dievčina chce prísť o panenstvo v 13nástich a to rovno v gangbang štýle so 6timi pre ňu neznámymi migrantami a vôbec nerieši, že má byť v škole a rodičia ju po škole budú zháňať. Neviem čo dostáva na obed polícia v Nemecku, ale ja ešte seno nežerem…

A akosi pánom policajtom ušlo, že aj dobrovoľná súlož s osobou mladšou ako 14 rokov je v Nemecku trestným činom. Tamojšia právna úprava  je trošku iná ako slovenská. S osobou pod 14 rokov si nesmie beztrestne užiť nik (teoreticky podľa zákona, ako ukazuje tento prípad môže si užiť jedine migrant, ktovie či aj inde ako v Berlíne) a ak si užije s osobou mladšou ako 16 rokov osoba staršia ako 21 rokov, je to tiež trestný čin, teda aspoň pre etnického Nemca.

Lenže medzitým je už vo veci vložený advokát a existuje lekárska správa potvrdzujúca, že dievča má poškodenia na tele, ktoré zodpovedajú znásilneniu.

Vystúpenie sesternice obete je zaznamenané na tomto videu. Nik sa iste nediví, že video je veľmi emotívne. Toto je dnešné Nemecko, toto sú dnešné európske “hodnoty”.

Aktualizácia 18. 1.  2016 16:50

Podľa nemeckých zdrojov boli páchatelia len traja a video z vystatovaním sa páchateľov síce existuje, ale údajne sa týka iného prípadu. Tu je na mieste poznamenať, že počet migrantov, ktorí dievča uniesli do auta (5) sa nemusí zhodovať s počtom tých, ktorí dievča v byte znásilňovali.

Každopádne to na veci mení v princípe veľmi málo.

Neochota nemeckej polície zverejniť informácie a zjavná snaha zamiesť prípad pod koberec spôsobuje zákonite okolo veci informačný šum. V tejto situácii, keď nemecká polícia de facto ako keby spolupracovala s páchateľmi, sa ťažko dostáva k relevantným informáciám.

A tak skupina Anonymous pravdepodobne  v dobrej viere pomôcť pri dolapení páchateľov, priradila k prípadu nesprávne video.

Rozdiel v počtoch 6 (ruské zdroje) a 3 (nemecké zdroje) môže spočívať práve v tom, že ruské zdroje vychádzali z predpokladu, že video objavené Anonymous má súvis s prípadom a prevzali počet páchateľov z toho videa.

Nemecká polícia sa ešte 17. 1. 2015 vyjadrila, že skutok sa nestal. Nie je na tom nič prekvapujúce, vzhľadom k okolnostiam  trojhodinového pobytu dievčaťa na policajnej stanici. Ale čo tá lekárska správa ? Zaujímavé tiež je, že nemecké masmédiá o prípade mlčia. Vyjadrenie polície nateraz zverejnili iba v ruskojazyčnom vysielaní Deutsche Welle.

Komentár.

K samotnej udalosti nenachádzam slov.

Je to proste des a tí “skopčácki” policajti môžu tvrdiť čokoľvek,  nik súdny im neuverí ako prišli k vyhláseniu 13ročnej dievčiny o tom, že sa jej nič nestalo.

Ak ku mne ako k čestnému policajtovi príde 13ročná dievčina a ja nie som si istý, či hovorí pravdu, predsa neriešim, zapíšem výpoveď a vyžiadam si lekársku prehliadku,   a riešim vec podľa výsledku tej prehliadky, nie že ju tam 3 hodiny “lámem”, že skutok sa nestal. Mohli by nájsť v sebe toľko cti a vyklopiť od ktorého nadriadeného dostali k tomuto príkaz.

Predstavme si situáciu, keby sa to stalo kdesi na Slovensku, aký strach by sme zažívali o svoje deti.

Ale my tiež nie sme “za vodou”.

Brusel sa stále nevzdal povinných kvót na presídlenie migrantov na Slovensko.

Preto je nevyhnutné, aby sme vo voľbách dali čo najmenej hlasov stranám, ktoré či už otvorene alebo potajomky sa  tešia na čas, keď po voľbách “eurohodnotovo” splnia požiadavku Bruselu a budú si užívať chválospevov a iných foriem odmien za súhlas s povinnými kvótami na prerozdeľovanie migrantov.

Ich deti si potom budú môcť dovoliť profi ochranku, odvoz, dovoz do školy, na krúžky a osud E.F. im naozaj hroziť nebude. Ale čo tie naše deti, vnúčatá, netere ?

K voľbám je už naozaj blízko, buďme preto zodpovední a starostlivo zvážme. Ani v roku 1998 sa  nerozhodovalo tak o našich životoch ako je tomu dnes.

Iste žiadna vláda nemôže zabrániť zločinnosti, ak si podobná “partička” s rakúskymi dokumentmi vybehne z Viedne “zaloviť” do Bratislavy, tak v tej chvíli obeti nepomôže ani Marian Kotleba na poste premiéra.

Ide ale o mieru rizika a hlavne o to, aby sa po voľbách slovenská polícia nestavala k veci rovnako ako polícia nemecká. Tá ma teraz hlavný problém s tým, ako “eurohodnotovo” trestať občanov Nemecka za “rasistické” príspevky na sociálnych sieťach…

Dnes som videl desiatky správ o sexuálnych trestných činoch migrantov za posledné 2 týždne.Iste nie všetky spĺňali kritériá hodnoverného zdroja pre Medzičas, ale aj z tých, ktoré ich spĺňali,  je mi zle. Idem radšej dnes už spať…

pri hľadaní repliky toho videa (pre prípad, že by ho YouTube “eurohodnotovo” zablokoval) som narazil na video s páchateľom: 

https://vk.com/video-72671313_171637410

Celý článek je přebrat z následujících stránek.

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře