Aura je energetické pole, které obklopuje vše živé (ale i neživé). Lidskou auru se snažilo studovat mnoho okultistů i vědců. Od Kirlianových fotografií až po léčbu krystaly. Všichni, kteří chápou existenci aury jako fakt, se pokusili analyzovat auru, nebo v ní detekovat možné problémy. Aura totiž není jen energetické pole, ale také informační pole, které lze potenciálně použít k diagnostice.

1. Nedostatečné spojení se Zdrojem

Je to velmi častý problém, zejména v dnešní době. Jak se mnoho lidí odvrací od duchovního života směrem k materialismu, zapomínají přitom, že jsou součástí něčeho většího, něčeho jedinečného a inteligentního. Podle všech dochovaných starověkých zdrojů máme uvnitř sebe božskou jiskru, díky které jsme stále v kontaktu s Vesmírem, nebo vyšším Já (jaký název je vám milejší).

Důvod: Čerpáme energii z jídla, vody a prostředí, zatímco nás Země podporuje a uzemňuje. Soustředíme se na hmotu a základní životní potřeby. Když dlouhodobě zanedbáváme svoji duchovní podstatu, začneme se cítit odpojeně a naši auru to oslabí. Cítíme se dezorientovaní, smutní a bez inspirace. Pocit odpojení od Zdroje hlásí i lidé po zasvěcení do Reiki (či jiného destruktivními systému), kteří se provinili praktikováním černé magie, nebo kteří v nějakém duševním pobláznění zapudili svého Anděla strážného. S takovými věcmi si nikdy nehrajte, následky mohou být závažné.

Pokračování článku: 7 Častých problémů s aurou

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.