Stejně jako u dalších článků na toto téma, jsou i zde uvedené metody velmi jednoduché a lze je většinou provést pomocí snadno dostupných materiálů, bez složitých nebo časově náročných postupů.

Osprchovat se

Ano, sprcha. Ideálně aby voda stékala od hlavy po konečky prstů na nohách a rovnou odcházela odpadem (abyste v ní nestáli). Trik spočívá v tom, že voda musí být tak studená, jak to vydržíte a měla by proudit co nejrychleji. Nezapomeňte si pohlídat, aby stékala i přes záda.

Studená tekoucí voda stahuje destruktivní energie a navrací buňkám jejich přirozený záporný náboj, tím je energetizuje.
Pro maximální efekt se utřete čerstvě vypraným ručníkem a všechno prádlo si oblečte čisté, právě vytažené ze skříně.

Pokud to děláte před spaním, lehněte si ještě navíc do čerstvě převlečené postele v čerstvě uklizené a vyvětrané ložnici, kterou si připravíte předem. Budete se cítit famózně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nakrájejte cibuli na malé kousky

Dejte na talíř a nechte to na vybraném místě přes noc. Pokud žijete ve velkém domě, je lepší mít několik takových talířů ve vícero místnostech. Vyberte si, zda je chcete mít v koupelně, spíži, nebo na jiných místech, která to podle vás nejvíce potřebují. Nezapomeňte cibuli hned druhý den vyhodit.
Funguje to i přes den. Necháte cibuli ležet na talířku asi osm až deset hodin.

Vavřín

Bobkové listy mají dobré čistící a ochranné schopnosti. Pokud chcete, schovejte jeden vavřínový list v každém rohu každé místnosti vašeho domova. Jeden mějte také ve své kapse, v kabelce nebo peněžence. Tato metoda údajně chrání nejen před špatnou energií, ale také před zlými duchy a nemocemi.

Vavřín přináší do vašeho domova požehnání, může vám pomoci přilákat štěstí, úspěch a podpořit vaši prosperitu. Přivolává také přátelské lidi. Pánům může pomoci najít lásku.

Pokračování článku zde: 7 Jednoduchých triků jak se zbavit destruktivní energie

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.