Bydlíte ve strašidelném domě? To vám dnes můžu pomoci zjistit. Na rozdíl od toho, co vidíme ve většině filmů a seriálů s duchařskou tématikou, není většinou život ve strašidelném domě tak snadno rozpoznatelný, nebo dramatický. Pokud tedy nemáte co dočinění s poltergeistem, protože ten svou přítomnost projevuje zcela jasně.

[wp_ad_camp_2]

Kromě poltergeistů můžou dům obývat duchové zemřelých lidí, různé energetické otisky které začnou po letech sycení žít vlastním životem a projevovat se jako bytost, elementálové přírodního původu kteří nejsou zlí ale mohou mít svérázný smysl pro humor nebo zlí duchové a démoni. Ti všichni mohou svou přítomnost po nějaký ten čas úmyslně nebo nepodmíněně skrývat, než se projeví. Duchové jsou obvykle obzvláště opatrní, když se v jejich revíru objeví někdo nový, zatímco někteří elementálové mohou být aktivní pouze v určitých obdobích lunárního měsíce nebo roku.

Pokud máte podezření, že ve vašem domě žijí zlí duchové, je potřeba se jich zbavit. Pokud nevíte jak to udělat sami, pak se do toho raději nepouštějte a požádejte o pomoc někoho zkušenějšího. Existují ale bezpečné postupy, které může vyzkoušet každý bez rizika i bez předešlých zkušeností, nebo speciálních znalostí. Jeden z nich najdete zde: Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy

Podle čeho poznáme, že jsou v našem domě duchové?

Máte často pocit, že vás někdo sleduje?
Zejména v temnějších částech domu nebo během noci, můžete mít pocit, že vás někdo sleduje. Dokonce můžete vidět pohyby jakýchsi postav nebo siluet pomocí periferního zraku, ale když se otočíte, nikdo a nic tam není. Pokud k tomu dochází často, je tu vysoká pravděpodobnost, že u vás bydlí nehmotné entity. Periferním zrakem je nejsnadněji zachytíte, podrobněji to vysvětluji ve své knize Anděl strážný.

Slyšíte často podivné zvuky?
Jste sami doma, nebo ve svém pokoji. Potom najednou uslyšíte zaklepání na dveře, nebo kroky na chodbě. Pokud k tomu dochází často, nebo vždy ve stejné fázi měsíce, tak doma nejste sami.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: 7 Projevů podle kterých poznáte, že u vás doma straší

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.