V různých etapách našeho života se naše duchovní práce vyplácí a životy nabývají zcela nových, hlubších kvalit. Věci jsou snazší. Stres odpadá jako starý, opotřebovaný kabát. Spiritualita a mimosmyslové zážitky se stávají součástí téměř každého okamžiku.

[wp_ad_camp_2]

K tomuto stavu mysli obvykle dochází, když se spojíte se svými ochrannými duchy, vyjdete si ven do přírody, dáte si dobré jídlo a vykonáte potřebnou a tvrdou práci. Tehdy se vaše síla dostane nahoru a zdá se, že konstruktivní duchové jsou opravdu všude. Je to, jako by jen čekali než dosáhnete vyššího stavu vědomí, aby vám mohli naplno posílat svá požehnání.

Pokud si dokážeme udržet tuto vysokou vibraci, může to být doba našeho velkého probuzení a vnitřního pocitu naplnění. Zde jsou některé z úžasných věcí, které se stanou, když dosáhnete nového období duchovního růstu a vaše spiritualita rozkvete.

[wp_ad_camp_2]

Rezonujete na vyšší frekvenci
Vyšší rezonance můžete cítit jako vzrušující a návykový stav, pokud je to pro vás nové. Proto v té době tolik lidí opouští svůj předešlý normální život a zasvětí ho zcela novým, duchovnějším hodnotám.

Když se vaše energetická rezonance blíží k maximu, vnímáte zázraky v každodenních věcech. V listoví stromů častěji objevíte tvář skřítka, a když se podíváte na hvězdy, cítíte jakobyste se dívali na podstatu vás samých. Máte větší smysl pro svou sílu a životní účel. „Světský svět“ se stává méně zajímavý, otevíráte se světu odhalujících se tajemství a nových možností. Věci, které vás předtím stresovaly, vás už nebudou tolik obtěžovat, nebo dokonce vůbec.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org/7-uzasnych-veci-ktere-prijdou-kdyz-ovladnete-svou-spiritualni-silu/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.