Šaman je mocné slovo s okultním významem, ale zároveň silně spojeno s přírodní moudrostí. Šaman je někdo, kdo je dostatečně silný a moudrý, aby zasahoval do světa duchů. Tradičně toho šamani v domorodých kulturách dosahují tak, že vstupují do stavu tranzu během rituálu, doprovázeného zvukem zvířat, nebo bubnů.

[wp_ad_camp_2]

Slyšeli jste volání šamanů?
Teď, když jsme si krátce vysvětlili kdo jsou Šamani, měli bychom si také říct, že Šamani slyší své „volání“ od velmi mladého věku. Teď se asi divíte: ,,Proč bych vůbec rozklikával tenhle článek, kdybych to volání neslyšel.”
Dobře, možná jste ho slyšeli, ale neodpověděli! Žijeme ve světě, kde televize a herní konzole odvracejí naši pozornost. I když nám televize, počítače, internet a videohry mohou skutečně pomoci v mnoha ohledech, někdy mohou umlčet vnitřní hlas a ztlumit naši komunikaci s duchy a průvodci.

[wp_ad_camp_2]

1. Váš rodový předek byl bylinkář, nebo ovládal nadpřirozené schopnosti (prostě máte v rodině čarodějnice)
Tradiční šamani v domorodých kulturách často předávají svou sílu dětem, skrze pokrevní linii. V minulosti byli Šamani často „stvořeni“, když jejich  živý nebo mrtvý předek inicioval svého mladého do šamanského řemesla. Starší také mnoho let učí mladé, jak se šamanství správně dělá. Šaman je moc důležitá role v každém domorodém kmeni, je to místní duchovní moudrost a univerzální léčitel v jednom. Duše se šamanskými dary se však přirozeně rodí i do moderního civilizovaného světa.

[wp_ad_camp_2]

Naši předci (duchové nebo živí lidé) jsou také našimi průvodci a ochránci. I když přecházejí do říše mrtvých, jejich duchové někdy žijí mezi námi, zvláště když pro to existuje „velmi dobrý důvod“.
Mít ve svém rodu čaroděje nebo šamany, z vás automaticky nedělá šamana, ani vám to nezaručí paranormální schopnosti. To se však může změnit i během života. Zejména tehdy, pokud se s vámi spojí předek ze světa duchů a předá vám své řemeslo. Mnoho zajímavých lidí se šamanskými či léčitelskými schopnostmi přiznává, že byli ,,normální” do té doby, než prožili silné trauma, či zážitek blízké smrti, při kterých měli spontánní intenzivní vizi. Během této vize jim světelné bytosti či rodoví předkové předají duchovní dar, určený ke službě lidstvu. Někdy se tato aktivace stane v noci ve snu, nebo na základě aktivně proneseného přání, když chtěli nesobecky pomoct někomu jinému. Od té chvíle ovládají síly a znalosti, které předtím neznali.
Avšak pozor, při zneužití, ve chvíli kdy svůj dar využijí jinak než mají za úkol, o dary přicházejí a tvrdě za své provinění platí.

Pokud vaše babička (například) byla čarodějnice, je tu šance, že vám bude chtít předat své síly a moudrost… Nebo jste ,,nenormální” už od narození a jste zvědaví spíš na další bod o šamanismu, protože na žádnou aktivaci nečekáte, máte to už odmalička.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: ALUŠKA.ORG – 7 znamení která prozrazují, že máte šamanské schopnosti

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.