Ovšemže se reinkarnujeme. Lidská duše nikdy nezaniká a ve skutečnosti nikdy neumíráme. Jen měníme formu, světy, tělo. Jeden z kouzelných okamžiků, které zde člověk může zažít, je znovu se setkat s osobou ze svého minulého života. Poznat někoho z minulého života je zážitek tak ohromující, že vás může vést k obrovským životním změnám.
Mnoho lidí má dojem, že se znají s někým z minulého života čistě na základě toho, že si názorově hodně rozumí, ale to samo o sobě nestačí. Je to určitě jedno ze znamení, ale to že si s někým dobře rozumíte, ještě nemusí nutně poukazovat na minulý život.

[wp_ad_camp_2]

Zbystřete, pokud zjistíte, že někoho znáte z minulého života. Měli byste se pokusit zjistit, jaké poselství tato osoba přináší a proč přišla, protože to rozhodně není náhoda a určitě je za tím hlubší smysl a účel.

Znamení, že se znáte z minulého života
Než budeme pokračovat, je potřeba se zmínit, že je to dost vzácné, setkat se s člověkem z minulého života. Kromě toho, schopnost uvědomit si jak důležitá je pro vás tato osoba, která možná pochází z minulého života, má hodně společného s vaším stavem vědomí a vaší duchovní úrovní. Jinými slovy nečekejte, že si ostatní lidé uvědomují to samé, co vy již víte.

1. Okamžitě si sednete
Je to jako byste byli dva magnety. Když jste dost blízko u sebe, vaše magnetické pole je stále silnější, což vás k sobě přivede a spojí. Cítili jste to někdy? Tak to je první znamení.
Můžete se také cítit společensky blbě (ne vždy vaše představa o tom, ke komu se máte cítit přitahováni, sedí s tím co se reálně děje, můžete tím i někoho pohoršit a vyvolávat nepochopení), ale tato speciální osoba bez námahy prolomí váš obranný mechanismus i představy o tom jak co má správně být a co je v mezích normy.

2. Déjà Rêvé
Déjà rêvé je stav, ve kterém máte pocit, že jste v minulosti měli sen o tom, co se teď reálně děje. Zkušenost déjà rêvé se liší od prorockého snu.
Zatímco prorocký sen interpretujeme jako znamení o budoucí události, déjà rêvé je spontánní pocit, že jsme měli sen o tom, co nyní zažíváme. Prostě jsme to už někde viděli.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: https://aluska.org/7-znameni-ze-se-spolu-znate-z-minuleho-zivota/

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.