Realita každého jednotlivého člověka je jiná a přesto všichni většinu času hrajeme podle stejných pravidel. Někteří z nás mohou mít potíže spojit se s konstruktivními frekvencemi, díky nimž se cítíme dobře ve své kůži a pohodlně ve světě, ve kterém žijeme. V minulosti jsme si popsali způsoby, jak zjistit, kdy se u nás projevuje destruktivní energie, nebo způsoby, jak vyčistit destruktivní energii z našeho domova, nebo organismu. Stejně důležitý je i způsob jakým přitahujeme dobrou energii a měníme náš život k lepšímu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

7 Způsobů jak do svého života přitáhnout více konstruktivní energie

Pojďme se podívat na to, jak můžeme do našeho života přilákat dobrou energii a žít lepší kouzelný život, který nám může pomoci se rozvíjet a posílit naše charakterové kvality.

1. Soustřeďte se na osobu, kterou chcete být

Věřte tomu nebo ne. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak do svého života vnést konstruktivní energii, je změnit vaše současné myšlení. Jeden ze způsobů, jak toho dosáhnout, je identifikovat vlastnosti osoby, kterou chcete být, a začít se tak chovat.

Většinu času si vytváříme plány, máme různé představy o své budoucnosti, ale nikdy je nepřevedeme do praxe.
Například chci být vděčnější osobou, protože si uvědomuji, že vyjádřením vděčnosti cítím energii úspěchu. Laskavost mě pozvedne a dodá mi pocit, že žiji v dostatku. S tímto pocitem se cítím více v bezpečí… Ale když na to dojde, tak na to zapomenu.

Trik spočívá v implementaci této naší kvality do současnosti. Přestaňte být líní, vezměte si deník a napište, proč, za co a komu se cítíte být vděční. Ve chvíli, kdy to uděláte, přitahujete dobrou energii do svého života.

[wp_ad_camp_2]

 

2. Naučte se přitahovat dobrou energii každý den

Ke změně nedochází snadno a pro každého člověka je to jiné. Je to jako zvyk. Zastavit to, co jsme dělali špatně, vyžaduje nějaký ten čas, plánování, vyžaduje to změny naší každodenní rutiny a je potřeba odhodlání, abychom to udrželi každý den.

Změna není pro lenochy. Vyžaduje, abyste jednali.

Začněte přitahovat konstruktivní energii meditací, vizualizací, modlitbou, rituálem, čestným chováním a změnami ve své psychice. Musíte na tom pracovat každý den.
Každodenní implementací se tato změna stává součástí vás. Stejným způsobem, jako když začínáte s dietou, cvičením, a stáváte se štíhlejší den co den. Můžete se stát kýmkoliv, držíte v rukách klíč a znáte ty správné dveře. Vše je jenom na vás.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: 7 Způsobů jak do svého života přitáhnout více konstruktivní energie

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.