Andělé jsou bytosti ze světa duchů, které nás doprovázejí a chrání. Mají zcela odlišnou frekvenci od žijících lidí a mají i velmi odlišnou frekvenci od zesnulých duší. Rezonují na vysoce konstruktivní energii a jejich přítomnost, ať už viděná nebo nepostřehnutá, může úplně změnit atmosféru v místnosti i náladu lidí v okolí.

[wp_ad_camp_2]

Slovo Anděl pochází z řeckého slova Άγγελος, které se doslova překládá jako ,,posel”. Andělé byli vždy považováni za ty, kteří lidem přinášeli poselství a vedení z vyšších sfér, aby jim pomohli při rozvoji v tomto fyzickém světě, dostat se do kontaktu se svým vyšším Já, zvýšit jejich míru uvědomění, pozvednout jejich energie a přiblížit je k univerzální síle a pravdě, která sídlí v každém z nás.
Andělé jsou vždy blízko a jsou vždy k dispozici, pokud si s nimi chcete promluvit. Naše vědomí může být omezené, necítíme vždy jejich přítomnost přímo, ani nejsme zvyklí vyladit se na jejich frekvenci a vnímat je našimi fyzickými smysly. To je úplně normální věc. Andělé k nám proto dokážou promlouvat i jinými – nepřímými – způsoby.

[wp_ad_camp_2]

Cesty, které andělé používají k tomu, aby nám ukázali svou přítomnost a doručili nám zprávy
Všichni máme andělské vedení, které k nám může přicházet různými způsoby. Obvykle to jde nejlépe tehdy, kdy jsou naše mentální obrany – náš strach, pochybnosti, logika – utlumeny. K tomu obvykle dochází během snů, kdy naše vědomé Já doslova odpočívá a je méně defenzivní.

[wp_ad_camp_2]

Další způsob jak zažít andělskou přítomnost, je naladit se na jejich frekvenci tím, že je přivoláme modlitbou, meditací nebo procvičováním našich nadsmyslových schopností.

Pojďme se podívat na některé projevy, které mohou andělé používat, aby vám pomohli ucítit jejich přítomnost a uvědomit si, že jste milovaní a nejste na své životní pouti sami.

[wp_ad_camp_2]

1. Vůně
Jeden velmi běžný způsob, který mohou andělé použít k tomu, aby ukázali svou přítomnost, je vůně. Smysl, který v moderním světě nepřijímá příliš mnoho podnětů, ale zároveň může vyvolat staré vzpomínky. Jedním z jejich typických projevů je vůně květin, stromů nebo vyvolání vjemu vůní, které jsou nám známé, příjemné a zároveň nám přinášejí šťastné vzpomínky.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: 8 Znamení, že jsou s vámi Andělé

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.