Jak chránit naši auru, tento rezonující energetický obal, který obklopuje všechny lidi, ale také zvířata a rostliny?

Naše aura obsahuje citlivé informace o tom, jací skutečně jsme. Jsou v ní kódovaná data o naší minulosti, současnosti i naší budoucnosti. Naše aura vibruje každý den trochu jinak podle toho, jak myslíme, jakou máme náladu a jaké zrovna máme zdraví. Mění se i její barvy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Silná a zdravá aura je spojená se silnou a zdravou psychikou a zdravým vitálním tělem. Jednoho bez druhého nelze trvale dosáhnout. Posílením těla posílíme i auru. Posílením aury posílíme tělo. Posílením aury nebo těla posílíme i psychiku.

Silná aura dodává větší sílu a dopad naší myšlence. Naše vizualizace, přání i rituály jsou silnější. Naše mysl je bystřejší a rychlejší. Pomocí aury také komunikujeme s naším okolním prostředím, díky čemuž můžeme energii nabrat, ale můžeme o ni také přijít.

Když je naše aura silná, může zabránit i energetickým útokům. Může odrazit fyzické, nebo emocionální onemocnění. Nebo se z nich rychleji zhojí.
(Pokud čelíte zdravotním problémům, měli byste vždy kontaktovat nejprve vašeho lékaře a/nebo psychologa.)

Jak chránit svou Auru

Těchto 7 nápadů vám pomůže dosáhnout větší energetické rovnováhy a chránit vaši auru. Některé jsou efektivnější než jiné a lze je různě kombinovat.

1. Vykuřování

Každodenní zapálení vonných esencí jako je třeba kadidlo nebo šalvěj, vám může pomoci vyčistit a chránit nejenom vaši auru, ale také domov. Citliví lidé mohou reagovat i na takovou drobnost, jako je zvyk zapálení jedné nebo dvou vonných tyčinek nebo františek například ráno když se vzbudí a pak provětrají dům. Vonný kouř s sebou preventivně odnese nepříjemné energie a krásná vůně (například jasmínu) vyvolává dobrou náladu a spirituální atmosféru. To zvyšuje energii.

Pokračování článku: 8 Způsobů, jak chránit svou auru

.

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.