;

Současné třicetileté ženy často vypadají tak úžasně, že je snadné je zaměnit za dvacetileté. Jsou stejně tak krásné i mladé. A nejde jen o vzhled, ale také o jejich chování, jejich hlas a řeč těla. Ženy s desetiletým věkovým rozdílem dnes vypadají, jako by pocházely ze stejné generace. Možná je to proto, že opravdu jsou?

 

Co mají dvacetileté a třicetileté ženy společného a proč ty starší často vypadají lépe, než když byly mladší?

Neřeší už tolik věk i jiné věci

Je to trochu zvláštní ale zdá se, že věk nám ve skutečnosti pomáhá být uvolněnější v mnoha tématech, včetně řešení věku samotného, nebo co si o nás kdo myslí. 30letí lidé jsou sebevědomější a méně se obávají toho, co si o nich lidé myslí. Díky tomu jsou zajímavější a přitažlivější.

Sledují módní trendy

Velmi často je těžké odlišit 20leté ženy od 30letých. Moderní ženy totiž následují stejné trendy v líčení i oblečení. Ve 20 nebo 30 letech mohou používat stejný make-up, nosit stejné džíny, trička a cokoli, co je v této sezóně trendy.

Mohou si dovolit drahé věci a služby

Ve věku 30 let už většina lidí chápe, co ve svém životě chce dělat, a mají vybudovanou určitou kariéru. A i v případě že nemají, tak mají životní zkušenosti, které jsou nesmírně cenné. Mít více peněz než jen to, co vydělají z brigády, nebo na částečný úvazek, jim umožňuje utrácet za sebe: nákup drahých oděvů a návštěvy kosmetických salonů.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: 9 důvodů, proč třicetileté ženy vypadají lépe než ve svých dvaceti

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.