Současné třicetileté ženy často vypadají tak úžasně, že je snadné je zaměnit za dvacetileté. Jsou stejně tak krásné i mladé. A nejde jen o vzhled, ale také o jejich chování, jejich hlas a řeč těla. Ženy s desetiletým věkovým rozdílem dnes vypadají, jako by pocházely ze stejné generace. Možná je to proto, že opravdu jsou?

[wp_ad_camp_2]

 

Co mají dvacetileté a třicetileté ženy společného a proč ty starší často vypadají lépe, než když byly mladší?

Neřeší už tolik věk i jiné věci

Je to trochu zvláštní ale zdá se, že věk nám ve skutečnosti pomáhá být uvolněnější v mnoha tématech, včetně řešení věku samotného, nebo co si o nás kdo myslí. 30letí lidé jsou sebevědomější a méně se obávají toho, co si o nich lidé myslí. Díky tomu jsou zajímavější a přitažlivější.

Sledují módní trendy

Velmi často je těžké odlišit 20leté ženy od 30letých. Moderní ženy totiž následují stejné trendy v líčení i oblečení. Ve 20 nebo 30 letech mohou používat stejný make-up, nosit stejné džíny, trička a cokoli, co je v této sezóně trendy.

Mohou si dovolit drahé věci a služby

Ve věku 30 let už většina lidí chápe, co ve svém životě chce dělat, a mají vybudovanou určitou kariéru. A i v případě že nemají, tak mají životní zkušenosti, které jsou nesmírně cenné. Mít více peněz než jen to, co vydělají z brigády, nebo na částečný úvazek, jim umožňuje utrácet za sebe: nákup drahých oděvů a návštěvy kosmetických salonů.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: 9 důvodů, proč třicetileté ženy vypadají lépe než ve svých dvaceti

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.