Špatná energie číhá všude kolem nás. Ale jak je možné, že někteří lidé jsou jí více ovlivněni, než ostatní? V tomto článku si vysvětlíme, proč se někteří lidé stávají lapači destruktivní energie a jak to napravit.

[wp_ad_camp_2]

Jak přestat absorbovat špatnou energii

1. Vyhněte se kritice
Když někoho (nebo něco) kritizujeme či soudíme, automaticky se stavíme na místo dotyčného. Je to kvůli zákonu Vesmíru, který říká, že to na co se zaměřujeme, to nám přichází do života a to čím se zabýváme, to přitahujeme a pak i vyzařujeme. Vybírejte si, čemu věnujete pozornost, protože to určuje, kdo jste vy sami a jakou máte energii.

Pomlouvání činí zranitelným vůči energetické rezonanci posuzovaného subjektu, či osoby. Pasivně a nevědomky tak „mícháme“ svoji energii s tím, co (koho) soudíme.

Pomluvy, drby, kritika a odsuzování, to je nezdravý zvyk, který vás stojí spoustu energie a dělá z vás prachovku na destruktivní energii, všechno ošklivé co jste si mysleli nebo řekli, se na vás nachytá.

Pokud chcete vyzařovat konstruktivní energii, buďte milí, vstřícní, chápaví a pohodoví. Neznamená to, že nemůžete říct svůj názor, že nemůžete někoho varovat když vidíte že se chystá něco zlého, nebo říct že se vám něco nelíbí, když si to skutečně myslíte. Ale nesmí se to nikdy stát vaším životním stylem, vaší životní vášní.

2. Naučte se říkat NE
Ano nebo Ne. Těmito jednoduchými slovy buď povolíme interakci, nebo zavřeme dveře.
Když se budete snažit všem lidem vyhovět, brzy budete vyčerpaní a někteří lidé toho mohou začít i zneužívat. Naučte se slušně odmítat, když nechcete něco dělat.

Pokračování článku: 9 Metod, jak přestat absorbovat špatnou energii

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.