Čarodějka (nebo Mág, omlouvám se tímto všem mužským čtenářům, kteří jsou zde samozřejmě vítáni) je člověk, který je schopen svou vůlí měnit (ohnout) realitu. Etymologicky slovo „čarodějka“ pochází z germánského jazyka: weik, což znamená ,,ohýbat”. Všichni jsme se do jisté míry narodili se zvláštními silami, skoro každý z nás si pamatuje podivné zážitky z dětství. Někteří z nás svůj potenciál rozpoznali a rozvíjeli, jiní ho nechali postupem let zaniknout.

[wp_ad_camp_2]

Existuje definice (nebo chcete-li seznam), která popisuje vlastnosti přirozené čarodějky, která používá energii Matky přírody k manifestaci svých sil. Je to logické, protože právě příroda harmonizuje naše energie a tím zesiluje naše schopnosti. Tento seznam může poskytnout nápovědu těm, kteří přemýšlejí nad tím, zda mají zděděné či vrozené nadpřirozené síly.
Obvykle se to projevuje od útlého dětství a udává to směr našemu životu. Některé projevy jsou více okaté, jiné nenápadnější. Pojďme si je vyjmenovat:

V kolika bodech se poznáváte?

1. Jste měsíční pozorovatel
Ačkoli čarodějky i mágové  využívají sílu Slunce i Měsíce, je něco kouzelného na úplňku, co se nedá slovy popsat. Jako kdybychom cítili fascinující sílu Velké dámy. Pohled na měsíc nás hypnotizuje, uklidňuje a přitahuje. A nezáleží na tom, jestli jsme z vesnice, nebo z města. Když je pěkná jasná noc, táhne nás to vyjít ven a hledět. Alespoň na pár minut před spaním, prostě si nemůžeme pomoct.

Přirozené čarodějky jsou podle tradičního učení měsícem hluboce ovlivněny. I jejich spánek je ovlivňován fázemi Měsíce. Podle fáze měsíce dokonce roste nebo naopak oslabuje jejich moc.

[wp_ad_camp_2]

Koneckonců, Měsíc je spojen se všemi typy kouzel i podle legend. Například Artemis (latinsky Diana) – sestra Apolla – bohyně Měsíce, byla ve starověkém Řecku paní magie a věštění. Něco na tom měsíci prostě je.

2. Senzibilní schopnosti
Jste Empat? (Podívejte se sem a zjistíte to, pokud ještě nevíte). Empati jsou lidé, kteří jsou velmi citliví na energie, které je obklopují, myšlenky i emoce ostatních lidí, zvířat, rostlin a dokonce i duchů. Jinými slovy jsou to senzibilové.

Pokud máte přirozenou schopnost vnímat energie kolem vás, znamená to, že jste lépe schopni je zamířit a použít, abyste dosáhli toho, co chcete. Senzibilita je velmi silná kvalita a také důkaz, že být skutečně citlivý ukazuje na skutečnou moc, že to není slabost… no, ale musíte s tím umět samozřejmě zacházet a přizpůsobit tomu svůj životní styl. Nic není zadarmo.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: 9 Poznávacích znamení přirozené čarodějky

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.