Přemýšlíte občas, proč už vaše spirituální síla není taková jaká bývala? Přistihli jste se někdy při myšlence, že před pár lety, nebo desítkami let, jste měli více zážitků a byli více vědomí? No, asi je to pravda… Tento jev ztrácení spirituálních sil, ubývání zvláštních zážitků a pád do materialistického zaměření, je bohužel založen na mnoha faktorech, které se běžně vyskytují v našich životech a jen těžko se jim odolává. Jsou věci, které můžeme změnit, a věci, které změnit nemůžeme. Hlavní faktor však spočívá v tom, jakým způsobem jsme si postavili náš životní styl.

Zamyslete se, jestli nevědomky nepřitahujete a nevyhledáváte situace, nenakupujete věci, nebo se nesetkáváte s lidmi, kteří oslabují vaše spirituální síly.

Co oslabuje naši spirituální sílu

1. Kuchyňské a domácí náčiní vyrobené ze železa

Existuje velmi stará víra podle které může železo oslabit naši spirituální sílu. Zejména tu, která souvisí s přírodou a říší víl. Je to skutečně tak a dá se to použít i cíleně. V případě, kdy máte pocit, že máte až příliš mnoho energie (brní ve vás, jste hyperaktivní a večer nemůžete usnout protože necítíte vůbec fyzickou únavu) pomůže chytit se rukou radiátoru v místnosti a pár minut počkat. Ten vytáhne přebytečnou energii, kterou uzemní.

Pokračování článku: 9 Věcí které oslabují naši spirituální sílu

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.