Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Vynálezce auta na vodní pohon umíral v restauraci se slovy: „Oni mě otrávili!“
Věděli jste, že auta na vodní pohon existují již léta? Pokud ne, tak je to pravděpodobně proto, že tomuto tématu nebylo poskytnuto patřičné mediální pokrytí.
tm si dovoluje na tomto místě okomentovat následující:
Je mnoho chytrých hlav na planetě Zemi, kteří vynalezou neuvěřitelné věci. Všichni ale skončili stejně špatně. Byli zabiti mafií, která vládne světu. Dokud nepochopí a nezajímají se o celý svět KOMPLEXNĚ a nezjistí, že se nesmí takovéto vynálezy patentovat, ale dát mezi lidi, aby je šířili mezi sebou bezúplatně či s malou marží stačící na přežití, všichni budou eliminováni. Je nutné udělat celoplanetární revoluci a sesadit právě vládnoucí mafii, která lidstvu ve všem brání a dělá si z lidí pokusné králiky, také v králikárnách zvaných nemocnice. Není to jenom technika, ale hlavně ZDRAVO – T – NIC – TVÍ. Ze symboliky zdravím se nacházíš na T křižovatce a je jenom na tobě, zdali se vydáš správným směrem. Jeden z nich je smrtelný. Čili ZDRAVÍ není pro tebe NIC -TVÉ nebude dodávám…..
PAMATUJTE PROSÍM: ŽÁDNÉ VELKÉ OBJEVY NEPATENTOVAT, ALE SCHOVAT NA LEPŠÍ ČASY PRO LIDSTVO. JINAK VÝSLEDEK PRO VÁS NEBUDE KONSTRUKTIVNÍ
PROSÍM POUČTE SE Z CHYB DRUHÝCH, KTERÉ UŽ ZA VÁS UDĚLALI!!!!! ANEBO NIC NEVYNALÉZEJTE PRO ZLOČINNÝ SYNDIKÁT!!!!
tm
Co je ještě podivnější je fakt, že jejich vynálezci byli buď zastrašováni a nuceni k ukončení své práce, nebo za záhadných okolností zemřeli.
[wp_ad_camp_1]
Mezi nimi byl i Stanley Meyer, vynálezce ze Spojených států, který navrhl zařízení, které jako palivo využívalo vodu, a tvrdil, že jakékoliv vozidlo lze přizpůsobit tak, aby jezdilo čistě jen na vodu.
Věřilo se, že stačí 22 galonů vody, aby takové vozidlo projelo přes celé USA. Meyer především zdůraznil, že voda z vodovodu, pitná voda či slaná voda, vše lze použít jako palivo pro motor.
[wp_ad_camp_1]
Meyer byl přesvědčen, že jeho práce byla přijata s nadšením, když Pentagon o jeho projekt vyjádřil zájem a měl být za svůj objev patřičně oceněn.
Navíc Britský inovační energetický institut poslal delegaci, aby jeho práci studovala. Potvrdili to takto:
“Momentálně jsme vyslali delegaci, aby podala svědectví o Stanově díle a zhodnotila jej. Jedná se o jeden z nejdůležitejších objevů tohoto století.“
Nicméně, aniž by si toho byl Mayer vědom, ti samí lidé pravděpodobně stáli i za jeho koncem. Příběh Stanleyho Mayera se zvrtnul v momentě, kdy večeřel se svým bratrem a dvěma belgickými investory. Oslavovali jeho čerstvý patent na výrobu auta na vodní pohon.
Všechno probíhalo hladce, dokud se Meyer nezačal dávit brusinkovým džusem. Okamžitě se začal popadat za krk a zvracet. Zvedl se a utíkal ven. Poslední slova, která pronesl ke svému bratrovi předtím, než zemřel, byla: „Oni mě otrávili“.
Přestože finální příčina smrti byla stanovena jako aneuryzma mozku, jeho poslední slova nutí k zamyšlení, zda nebyl skutečně otráven.
Pokud se nad tím zamyslíte, Meyerův vůz na vodní pohon by byl pichlavým trnem v oku velkým korporacím ovládajícím ropný průmysl, jejichž černé zlato by se ze dne na den stalo bezcenným. Protože kdo bude kupovat drahý benzín či naftu, když si palivo do svého auta můžete stočit do kanistru z vodního kohoutku? Mohlo se to tenkrát odehrát tak, že jedna z ropných společností udělala to, co musela, aby zabránila rozšíření povědomí o možnosti vodního pohonu, která by zruinovala ropný průmysl? Pokusil se někdo Mayerův vynález cenzurovat?
Není pochyb, že o jeho projekt byl zájem. Ve skutečnosti o něj tenkrát jevily velký zájem jak ropné společnosti, tak i velké investiční společnosti a dokonce i vlády.
Stanleymu za jeho patenty chodily nabídky na miliardy dolarů od velkých společností, které nemají zájem na tom, abychom měli k dispozici volnou energii. Všechny je odmítl, protože jeho hlavní důvod, pro který vůz na vodní pohon stvořil, bylo zabránit tomu, aby mocné ropné společnosti dělaly z lidí otroky.
[wp_ad_camp_1]
Nicméně k tomu už nikdy nedošlo a ceny plynu nakonec prudce vzrostly, jelikož Stanleyho smrt znamenala i konec jeho díla a média se o tom sotva zmínila. Byl jedním z mála jedinců, kteří chtěli, aby svět byl díky jeho vynálezům lepším místem.
Je to vážně ostuda, že se tento příběh nikdy nedostal do velkých médií a lidem tak zůstal utajen.
Proto jeden ze způsobů, jak změnit tento zkorumpovaný systém, je skutečné mediální pokrytí takovýchto pohřbených příběhů, kterých je mnoho, ale téměř nikdo o nich neví. O Stanleyho vynálezu i o tom, jak zemřel, by lidé měli vědět. Ať vědí, že jsou mezi námi lidé, kteří chtějí učinit svět lepším místem, ale ať také vědí o těch, kteří hájí jenom své vlastní zájmy – moc a peníze, a kteří se těchto pokrokově smýšlejících lidí zbavují.
[wp_ad_camp_1]
Pokud chceme volnou energii, musíme našim vynálezcům vyjádřit podporu. Jak řekl Stanley Meyer:
“Pokud ty a já budeme společně v souladu, žádná politická instituce ani žádné nadnárodní skupiny nás neporazí.“
[wp_ad_camp_1]
Překlad: raja, Zdroj: 1
Nebo viz toto:
http://www.peak.cz/copyright-cinsku-aneb-se-krade-technologie-baterie-he3da/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Taky je důležité si pečlivě vybírat lidi s kterými se na nějakém objevu pracuje. Viz kniha „Pravda mezi nebem a zemí“. Taková malá chybička a Erik měl život opět vzhůru nohama…..
Brazílčan vyvinul motorku na vodu, na liter má údajne prejsť 500 km
http://www.dsl.sk/article.php?article=17337
To není asi ani první, ani poslední. Před několika lety proběhl článek, a bylo to tuším i v televizi, o tom jak auto na vodu vynalezl jeden schopný kutil v Jižní Korei. Odkaz už se nedá dohledat. Slehla se po něm zem. Podobně je tomu i s teorií, že ropa jako taková je de facto nevyčerpatelná. Neboť její zásoby se po čase ve vyčerpaných ložiscích obnovují. Podstatou této teorie je, že ropa není fosilní materiál, ale že vzniká průnikem vodíku ze zemského jádra. Tato teorie samozřejmě ropným korporacím nevyhovuje. Proto je také vehementně popírána ačkoliv existují důkazy o její pravdivosti. Z některých ložisek, která byla před cca 15 roky vyčerpána, se znovu těží.
Daniel Dingel?
To vypadalo funkčně.
Tuším že ten šestiuhelnikový tvar fungoval jako rezonator.
Tj. že malou vstupni energii na určite frekvenci bylo možné trhat mnohem silnější vazby.
Pak tam roli hrala nějaká elektronova cirkulace, hlinik jako material.
A pak byla potreba sferická svíčka vycházejí z Teslova patentu.
Něco jako BRISK PREMIUM EVO.
Pak tu byl p.KESHE se svým studenofuzním reaktorem.
Vlastně to byla rotujíci koule se směsí plynu.
Bylo to normělně pro běžného člověka vyrobitelné.
Bohužel s českým platem a hypotekou na 20let člověk nema prostředky na badani.