Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Ředitelka Národního zpravodajství Gabbardová vyšetřuje financování více než 120 biologických laboratoří v zahraničí
    Ředitelka Národního zpravodajství Gabbardová vyšetřuje financování více než 120 biologických laboratoří v zahraničí

    Ředitelka Národního zpravodajství Gabbardová vyšetřuje financování více než 120 biologických laboratoří v zahraničí

  • Ve Francii začal soudní proces s 22 obžalovanými, mezi nimiž jsou i svobodní zednáři
    Ve Francii začal soudní proces s 22 obžalovanými, mezi nimiž jsou i svobodní zednáři

    Ve Francii začal soudní proces s 22 obžalovanými, mezi nimiž jsou i svobodní zednáři

  • Ve světě se „potichu“ stalo několik událostí
    Ve světě se „potichu“ stalo několik událostí

    Ve světě se „potichu“ stalo několik událostí

  • Hlavními pachateli podvodů v Evropě nejsou jen zločinci, ale i politici
    Hlavními pachateli podvodů v Evropě nejsou jen zločinci, ale i politici

    Hlavními pachateli podvodů v Evropě nejsou jen zločinci, ale i politici

Prepáčte, ale ako je možné, že má Čaputová na volebnom lístku napísané, že je advokátka? Veď to je čistá lož

…..tak jak podváděla v minulosti, po zvolení, Slováci třeste se, bude to jeden podvod za druhým. Platí: KDO LŽE, TEN I KRADE. Lajčák Vám nestačil, potřebujete další veš do kožichu????

13:13

ĽUBOŠ BLAHA

Prepáčte, ale ako je možné, že má Čaputová na volebnom lístku napísané, že je advokátka? Veď to je čistá lož.

Ona nie je advokátka – sama sa nechala vyčiarknuť z advokátskej komory, aby sa vyhla sankciám za svoje podvody.

Na volebnom lístku je tým pádom nepravdivá informácia, ktorá môže pomýliť voličov.

Kandidát si nemôže svojvoľne napísať, čo len chce, to tam rovno mohla dať, že je laureátkou Nobelovej ceny.

Ak raz nie je advokátka a napriek tomu to o sebe tvrdí, je to očividný volebný podvod.

To liberáli ozaj nedokážu súťažiť bez toho, aby podvádzali?

Verím, že to bude mať dohru.

Zuzanko, lhát se nemá.

[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
jirik
jirik
30.3.2019 18:32

MIMORIADNA RELÁCIA V PRVEJ LÍNII…
téma : Bolestná pravda o americkej vojenskej prítomnosti na Slovensku…
hostia : Marián Kotleba – predseda ĽSNS a Milan Uhrík – podpredseda ĽSNS…
moderuje : Boris Koroni

https://hearthis.at/slobodnyvysielac/v-prvej-linii-2019-03-29/

Maroš
Maroš
30.3.2019 17:43

10-mesačná volebná kampaň – hm – to je možné len na Slovensku..
„„Som rada, že máme za sebou kampaň, ktorá trvala v mojom prípade desať mesiacov, a ostatné je na ľuďoch, ako sa rozhodli,“ povedala Čaputová.“

A ešte že jej to tak „podľa zákona“ trvalo – vďaka tomu
„že každé voľby sú dôležité, a tak je to aj v prípade voľby hlavy štátu. „Je to príležitosť raz za čas vyjadriť svoj názor,“ vyhlásila.“ – teda – zajtra už na našich názoroch záležať nebude. Choré…
https://www.aktuality.sk/clanok/680477/prezidentske-volby-rozhodnutie-je-na-ludoch-vyhlasila-caputova/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

Tak už nech to máme s tou „holkou“ za sebou tiež…
Čisto súkromne – keďže Šefčovič má nie 20, ale údajne až 37-tisícový eurový príjem – vďaka čomu má podľa seba to správne sociálne cítenie /s elitou samozrejme/, tak nie som si celkom istý, že ak sa stane „čisto náhodou“ prezidentom s „iba 5-litrovým príjmom“ on – či to náhodou nie je za trest… Či?