…..marně varuji lidi desítky let dopředu, k čemu se schyluje. Až to pocítí na vlastní kůži, bude pozdě se ptát, kde jsme udělali chybu a s čím si máme dnes hrát.  Raději lidé klidně sedí (zatím ještě), ve svém pohodlném pelíšku a nechtějí nic slyšet. Jsou asi těsně před ztrátou jejich veškerých peněz uložených „V NEDOBYTNÝCH TREZORECH“ BANK. Však na každého si něco najdou….

13:54

[wp_ad_camp_1]

Americké bankovní drápy FATCA už mají první české oběti. Protektorátní banky v ČR oznamují klientům, že spadají pod jurisdikci americké IRS! Máme kopii dopisu klientovi!

banka ing

 

POZOR, NA AMERICKE BANKOVE A INE, ZLOCINNE CHOVANIE AJ NA SLOVENSKU!!!!!

FATCA – Zákon na sledování toků peněz ve vazalských státech!!!!!

Feb 11, 2016

Americké bankovní drápy FATCA už mají první české oběti. Protektorátní banky v ČR oznamují klientům, že spadají pod jurisdikci americké IRS! Máme kopii dopisu klientovi!

A je to tady. Když jsem v srpnu roku 2014 psal zde článek o novém drakonickém bankovním systému FATCA (než budete pokračovat ve čtení následujícího textu, nejprve si odkazovaný článek přečtěte), mnoho lidí si myslelo, že jako redakce AE News strašíme lidi a přeháníme. Dnes po zhruba roce a půl vám přinášíme otrávené ovoce tohoto drakonického systému, který nemá ve světě bankovnictví obdoby. Tedy až dosud.

tm: varuji lidi od roku 2004 o tomto aktu.

fakta

FATCA – Zákon na sledování toků peněz ve vazalských státech

Jak nás včera informoval do redakce jeden z našich čtenářů, přišel mu od ING banky dopis (viz. jeho kopie níže na obrázku, klikněte na něj pro vyšší rozlišení), ve kterém mu banka oznamuje, aby této české bance (tedy myšleno bance na území ČR, i když víme, že ING není česká banka) vysvětlil a doložil, jaké má vazby na USA. Česká republika totiž podepsala s USA zločinnou bilaterální dohodu, v tichosti a tajnosti, bez mediálního zájmu, která neznamená nic menšího, než souhlas českého vládního režimu s jurisdikční trans-autoritou amerického federálního daňového úřadu IRS v České republice na všechny fyzické a právnické subjekty, které mají jakýkoliv deklarovaný, skrytý, neprůkazný anebo dokonce jen domnělý vztah k USA.

dopis z ING

Dopis ING Banky klientovi

Jak nádherně ukazuje kauza našeho čtenáře, zločinná zvůle amerického bankovnictví postihuje už i v ČR obyčejné lidi, kteří nemají s USA naprosto nic společného a nemají k USA žádné vztahy a vazby. Dystopická rovina Orwellismu spočívá v tom, že pokud jedinec odmítne české bance informace poskytnout anebo uspokojivě vysvětlit, banka to považuje za přiznání vztahů k USA a okamžitě poskytne americkým úřadům veškeré informace o osobě.

Vláda ČR se dopustila podle našeho názoru zrady na obyvatelstvu, protože předávání soukromých bankovních informací cizí zemi, bez souhlasu majitele účtu nebo českého soudu, je protizákonné a lze takové jednání označit za neoprávněný zásah do cizích práv. Mezistátní dohoda totiž nesmí být v rozporu se zákony ČR. A to v tomto případě rozhodně neplatí. Naprosto v rozporu s českým právem je potom poskytování informací o českém občanovi „A“ americkým úřadům jenom na základě domněnky, že tento občan má nějaký nespecifikovaný vztah k občanovi „B“, který může mít nějaký vztah k USA, i když samotný občan „A“ žádný vztah k USA nemá a nikdy neměl. Stačí tedy mít vztah k člověku, který byl někdy v USA a už jste ne seznamu lidí se vztahem k USA. A dokonce ani to ne, stačí domněnka ze strany banky, že někdo takový ve vašem okolí existuje.

Samozřejmě, že  nejlepší je zavolat na banku a zeptat se, jaký konkrétní vztah má člověk k USA mít, když o žádném neví. A ještě lepší je po takovém dopisu okamžitě u banky uzavřít účet a jít jinam. FATCA totiž je implementována zevnitř, ze strany bank, a ty se musí rozhodnout, jak se budou ke klientům chovat. Jestli jako prasata, anebo slušně a nebudou klienty kvůli FATCA obtěžovat. Ono totiž stačí, když máte třeba PayPal účet a někdo vám na něj pošle z USA peníze. A v tom okamžiku máte vztah k USA. Nebo vaše dcera pracovala jako Au Pair v USA. A hned máte vztah k USA podle banky. Používáte pro komunikaci s českou bankou a jejím internet bankingem VPN s americkou IP adresou. A už máte vztah k USA. Používáte pro komunikaci s bankou Gmail a jako jméno v emailu máte nějaký nickname, který vypadá anglicky. Jelikož emaily Gmailu odcházejí z amerických serverů, banka může pojmout podezření, že se fyzicky nacházíte v USA.

baka ING
ING je nadnárodní kolos, který musí skákat podle notiček FEDu…

Je naprosto nepřijatelné, aby cizí země a cizí státní úřady kdesi za mořem prováděly sběr informací o bankovních klientech v České republice. Vrcholem nestoudnosti je ve výše uvedeném dokumentu věta o tom, že zákon FATCA byl přijat v USA s mezinárodní platností, což je mluvnický oxymoron. Zákon může být buď americký, anebo mezinárodní, kdy ale nejde o zákon, ale pouze o dohodu. Mezinárodní zákony neexistují. Zatím. Minimálně neexistuje zatím oficiální světová vláda a světový parlament, který by přijímal světově platné zákony. FATCA je čistě americký zákon a americké ministerstvo zahraničí za pomoci vydírání, výhrůžek a hrozeb donutila politické špičky evropských zemí k podvolení se americkému zákonu a uplatnění jeho trans-autority, navzdory domácím zákonům v jednotlivých zemích. FATCA je v rozporu snad se všemi zákony na ochranu identity a soukromých údajů, bankovního tajemství a práva na ochranu majetku.

Mezinárodní smlouvu s USA je potřeba okamžitě revokovat a za tímto účelem je třeba kontaktovat české poslance a politiky, aby se zasadili o zrušení této naprosto skandální dohody s USA, která nemá v dějinách českých zemí, od dob Protektorátu Čechy a Morava, obdoby. Americká ambasáda v ČR se vměšuje do vnitřních záležitostí země, americké úřady si udělali z Česka hadrového panáka, se kterým mlatí hlava nehlava, jak se jim zachce. Slabá politická reprezentace, neschopná sebereflexe a schopnosti vybudovat si autoritu ve světě, je nástrojem plánů na prosazování cizích cílů a zájmů v ČR.

Nasunování uprchlíků do ČR je doprovázeno provokacemi policejních složek při demonstracích proti migraci, banky předávají soukromé informace o klientech a jejich účtech do USA a jako vrchol ironie je tady i snaha několik vlastizrádců z TOP09, kteří chtějí občanům odvolat jimi zvoleného prezidenta. Dá se ještě žít v takové zemi? Ano, dá se. Jako člověk v nesvobodné zemi, kde jednoho dne budou místo kostelů stát mešity a kde státní rozpočet bude jednoho dne podepisovat ke kontrasignaci americký velvyslanec.

Opřete se do svých politiků, ať se zasadí o zrušení smlouvy s USA ohledně FATCA, i kdyby si kvůli tomu měl americký velvyslanec sbalit své saky paky a vrátit se domů za moře. Rozvracení republiky je už daleko, ale aby stát dobrovolně předával cizí zemi informace o svých občanech a jejich bankovních kontech, to je vrchol. Pokud se neozvete a necháte to být, brzy bude česká vláda posílat do USA i rodné listy českých občanů, oddací listy, kupní a prodejní smlouvy a vaše česká daňová přiznání. Jako by nestačilo, že data o vás sbírají Windows 10, teď už v tom Američanům pomáhá i FATCA a samotný český stát!

Pokud s námi bude pán, který nám kopii dopisu poslal, komunikovat, přineseme další doplňující podrobnosti, protože tato kauza bude určitě zajímat desítky tisíc lidí v ČR i na Slovensku, kteří někdy byli v USA, někdy přijali na PayPal platbu z USA, anebo někdo z jejich blízkých byl v USA nebo přijal platbu z USA. Zatímco Andrej Babiš řve pořád dokola o EET, podpis FATCA tutlal víc, než gumové rohlíky z Penamu. A zde vidíme důkaz toho, co z toho vzešlo. Šikanování občanů a drobných klientů bank v ČR.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Celý článek převzat z následujících stránek.

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.