…..západ se vzmítá v poslední křeči, která mu roztrhne břicho. Pro všechny, kteří nechtěli slyšet o krizi a konci života jak ho dnes známe. Banky, vlády, organizace jsou na konci svých sil, protože padla kabala a zároveň také deep state….

10:54

…..bylo by dobré pozorovat jak nyní postupně budou lidé RYCHLE PŘEVLÉKAT KABÁTY. Ale to zajisté z minulosti dobře znáte. Všechny budou muset být odesláni do gulagu, i ti kteří se tak razantně a rychle obrátili, jako sluha P-REZIDENT kabaly a pedofilní úředníček deepstatu, MAKARÓÓÓÓN….

…..Naši politici a hlavně MADAMME MERKELOVÁ SE MAJÍ NA CO TĚŠIT….

…..JAK CELÁ LÉTA ŘÍKÁM, BUDE TO TOBOGÁN….

 

A je to tu. Putin má ďalšieho agenta. Volá sa Emmanuel Macron a je francúzsky prezident.

JE FRANCÚZSKY PREZIDENT PUTINOV AGENT?

Emannuel sa po stretnutiach s ruským prezidentom nechal počuť, že Európa musí prehodnotiť svoj vzťah k Rusku. A že ďalšie sankcie už nie sú v našom záujme.

No chápete, jasný ruský agent. Takéto niečo predsa hovorí len Blaha a ďalší extrémisti, ktorým platí Kremeľ.

No vitaj medzi nami, Emi, nezabúdaj, výplata ti budem chodiť vždy siedmy deň v mesiaci a dostaneš ju v rubľoch, nie v eurách.

[wp_ad_camp_2]

ČO SI TERAZ POČNÚ SLOVENSKÍ LIBERÁLI? FŇUK

Macron ďalej vyhlásil, že vraj odstrkovanie Ruska je strategickou chybou. A že slabosti a omyly Európy vlastne posilnili Rusko a dnes je spojencom Číny.

Keď to počula naša rozprávková víla, tak prepukla v plač. A spolu ňou rumázga aj celá naša opozícia, Kiska si búcha hlavu o stenu, Osuský si utiera slzy do americkej vlajky, Klus sa išiel opiť americkým pivom – o dva mesiace sa pristavia prvé príznaky.

Všetci naši liberáli sú z Macrona v depke.

[wp_ad_camp_2]

KONIEC HEGEMÓNIE ZÁPADU? VEĎ TO TVRDÍME UŽ ROKY!

A najlepšie na koniec: Macron utrúsil, vraj zažívame koniec hegemónie Západu. Ty kokso. Tak keď toto tvrdím už niekoľko rokov, tak som konšpirátor, extrémista, komunista, marxista, ale keď to povie Macron, tak nič – všetko je v najlepšom porádečku.

Ako, jasné, Smatana ho už určite zaradil na zoznam ruských agentov a ten český mladý pornoherec, čo kope do Ruska od rána do večera, už určite Francúzsko prekreslil na svojej mapke na ruský satelit.

[wp_ad_camp_2]

JE ČAS PREVRÁTIŤ KABÁTY, SÚDRUHOVIA

Ale naše médiá nič. Macronovi nič nevyčítajú. Fico a Blaha niekoľko rokov hovoria to isté – sankcie zrušiť, mať dobré vzťahy s Ruskom, Západ je v úpadku. A za toto tu z nás robia najväčšie monštrá, rusofilov, Putinových agentov.

Ale keď to povie veľký Macron, tak to bude celé odrazu naopak. Polka rusofóbov sa zatvrdí a bude ďalej proti Putinovi bojovať, až kým hrdinsky nepadnú v boji.

Druhá polka rusofóbov pochopí, že sa obrátil vietor a budú sa tváriť, že oni vlastne vždy Rusko milovali, do životopisov si dajú späť slová, že od detstva obľubujú boršč a Macronovi budú gratulovať k múdrym a rozvážnym vyhláseniam o Rusku. Klasika.

[wp_ad_camp_2]

MALI SME PRAVDU S MIGRÁCIOU AJ RUSKOM

A keď tým druhým poviete, že ste to hovorili od začiatku, tak vás vysmejú, že to je predsa iné. Že my sme to hovorili v inom slovoslede a s inou intonáciou, takže to nie je to isté. A že len Emmanuel to vie tak pekne podať.

Spomeňte si – to isté sme zažili s migráciou. Keď sme na Slovensku tvrdili, že kvóty sú tá najväčšia hlúposť na svete a že si máme chrániť hranice, tak z nás robili xenofóbov a rasistov.

Ale keď voči migrantom pritvrdili Nemci a ochrana hraníc sa vďaka nám stala európska mantra, tak odrazu tí istí bruselskí úradníci, čo si na nás ukazovali prstom, že hen, akí náckovia, odrazu prišli a začali nám vysvetľovať, že ochrana hraníc je dôležitá.

[wp_ad_camp_2]

OPORTUNISTI S PLECHOVÝM KSICHTOM OBRÁTIA, AKO VŽDY

Takto to v Európe chodí. Už čakám, kedy sem nacupitá nejaký brejlatý úradníček z Bruselu, ktorý doposiaľ tvrdo hejtoval Putina, aby ma poučil, že Rusko je vlastne kamarát.

A že keď som bol naposledy v Moskve, tak som mal oveľa silnejšie prízvukovať, že Rusko je fajn.

Poznáte to – tak to robili rôzni eštébáci a provinční komunistickí lídri po roku 89. Odrazu vás poučovali, aká je Amerika skvelá a ako oni vlastne vždy bojovali proti boľševikovi – len si to nikto nevšimol, ach, akí sú ľudia nevšímaví.

To je to fascinujúce na tých prevracačoch kabátov, že oni sa po svojom ideologickom prerode dokážu s plechovým ksichtom tváriť, že oni si vlastne s novým názorom narodili. A že sú o ňom presvedčenejší ako vy.

[wp_ad_camp_2]

UŽ TO ZAČÍNAJÚ CHÁPAŤ AJ ZADUBENCI – RUSKO JE PRIATEĽ

Máme takých na Slovensku, súdruhov Kisku, Kukana či Leška… Máme takých v Európe… Existujú všade. A všade sa z nich čestným ľuďom zdvíha žalúdok.

Najskôr vítajme migrantov, potom chráňme hranice. Najskôr trestajme Rusko, potom neodstrkujme Rusko. Nebojte, nakoniec všetci prídu na to, že Blaha má pravdu

[wp_ad_camp_2]

SÚDRUH MACRON, VITAJ V KLUBE

Macron otočil, a to je dobre. Neznamená to, že sme rusofóbiu porazili. Je tu stále dosť amerických cvičených opičiek, čo budú hejtovať Putina. Ale napriek tomu je dobré, že Európa sa prebúdza. Konečne začína chápať, že Rusko potrebujeme. Že sankcie sú svinstvo. A že Rusko je priateľ.

Len toľko som chcel. Idem teraz zavolať súdruhovi Emmanuelovi, že good job a že ho od nášho spoločného bossa čaká za jeho slová sladká odmena z Kremľa.

Zdroj: (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.