Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

A máme pokračování brutálního Silvestra

…..jestliže máte zájem aby se něco podobného dělo brzy i v česku tak nic nedělejte, sedněte si, dívejte se na vymývárnu mozku a čekejte. Však to brzy přijde….

Německo šokovaly masové útoky na ženy na Silvestra. Stovka obětí

Německo je v šoku ze silvestrovských masových útoků skupin mužů na ženy v Kolíně nad Rýnem, ve Stuttgartu a v Hamburku, které mají stovku obětí. Zapojena do nich byla tisícovka mladých mužů severoafrického a arabského původu. Byli mezi nimi i migranti hledající azyl.

20:27

Kolín s dómem v noci

Kolín s dómem v noci

FOTO: Profimedia.cz

Dnes 15:05 – Kolín nad Rýnem/Berlín

Policista, který v noci zasahoval u kolínského nádraží, řekl webu listu Express, že zadržel osm podezřelých: „Byli to všichni žadatelé o azyl, měli u sebe kopie dokumentů povolujících pobyt.“ Z jeho vyjádření ale není jasné, zda jde o migranty, kteří přišli do Německa letos, anebo tam byli už dva roky, jak se uvádělo v pondělí.

Teprve v úterý se plně ukázal rozsah útoků u kolínského nádraží a dómu. Obětí násilí se stalo 90 žen, které byly obtěžovány a okradeny, jedna byla znásilněna.

Policejní auto před kolínským nádražím

Policejní auto před kolínským nádražím

FOTO: Oliver Berg, ČTK/AP

Podobné útoky jsou ale hlášeny i z Hamburku, z Reeperbahnu, kde se útočilo asi dvacet až čtyřicet mužů, a ze Stuttgartu.

Masové útoky početných gangů

„Je to poprvé, co se něco takového stalo v tak velkém měřítku. Zjevně máme co do činění s novou formou organizovaného zločinu,” řekl o útocích ministr spravedlnosti Heiko Maas a vyzval k důslednému vyšetření případu a k tvrdému potrestání pachatelů. „To, co se stalo, je neomluvitelné. A polehčující okolností není ani konzumace alkoholu,” dodal.

Policie podle něj musí najít nástroje, jak podobným incidentům do budoucna zabránit: „Nesmíme připustit, aby byli lidé v našich městech vystaveni hrubému násilí a nedostalo se jim ochrany. V této zemi nesmějí existovat zóny, kde neplatí právo, a nesmí tomu tak být ani na nádražích.”

Kolínské nádraží

Kolínské nádraží

FOTO: Oliver Berg, ČTK/AP

K důslednému postupu vůči pachatelům vyzvala i ministryně pro rodinu Manuela Schwesigová: „Ženy nejsou lovná zvěř. Útoky na ženy, ať už jsou jakéhokoli druhu, nesmíme akceptovat. Pachatelé musejí být co nejrychleji pohnáni k zodpovědnosti, bez ohledu na to, jakého jsou původu a vyznání.“ Narážela na to, že mnozí byli podle svědků severoafrického nebo arabského původu.

Kolínská primátorka Henriette Rekerová si kvůli tomuto řádění předvolala vedení místní policie, která sice byla na místě přítomna, ale útokům dvaceti– až stočlenných skupin nebyla schopna zabránit. Podle policie mělo většinou osahávání zamaskovat krádeže, které byly nejčastějším ohlášeným činem.

Oblast okolo katedrály je považována na nebezpečný ráj kapsářů. Podle kolínského listu Kölner Stadt-Anzeiger je většina podezřelých policie známa právě z předchozích kapesních krádeží. Policie nyní vyšetřuje, zda se skupiny zlodějů neorganizovaly přes sociální sítě.

Článek je převzat z následujících stránek:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390943-nemecko-sokovaly-masove-utoky-na-zeny-na-silvestra-stovka-obeti.html

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Přejít nahoru