Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

A protože je všechno naopak

…..tak minimálně dvě třetiny „vysokoškolských emigrantů“, Ing, MUDr, JUDR,PUDR, Dr, CSC, Prof. a jiných jsou NEGRAMOTNÍ. Tam na vystudování vysoké školy nepotřebují číst a psát. Stačí, když nějaký politik v EU prohlásí, že jsou to studovaní lidé a hned je z nich vědec. Tak si asi představovali darmožrouti z EU právě přijíždějící emigranty. Lžou až se jim od huby práší…..

06:54

[wp_ad_camp_1]

Minimálne dve tretiny migrantov sú negramotné

emigranti


Zbor hlasov, vyjadrujúci znepokojenie nad nízkou vzdelanosťou migrantov, silnie. Dieter Lenzen z Hamburskej univerzity a Nemeckej vzdelávacej rady poukázal na enormné náklady spojené so vzdelávaním základnej jazykovej zručnosti stoviek tisícov prisťahovalcov. Kým údajných 15% má vysokoškolské tituly, zvyšných 85% je na tom podstatne horšie. Mnohí z nich nie sú schopní spĺňať základné úlohy, ako je čítanie cestovných poriadkov atď.„Musíme čeliť skutočnosti, že väčšina mladých utečencov pri trojročnom a značne teoretickom školení zlyhá. Podľa Obchodnej komory Mníchov a Horné Bavorsko ho opustilo už 70% sýrskych, afganských a irackých účastníkov, ktorých začali školiť pred dvoma rokmi.“ Lenzen sa odvoláva na štúdiu vykonanú v Sýrii pred pár rokmi, podľa ktorej dvom tretinám 18-ročných Sýrčanov chýbajú „základné zručnosti“ a sú „prakticky negramotní“.

Inštitút pre svetovú ekonomiku (IfW) v prognózach tvrdí, že „mnohí na trhu práce nemajú šancu“ a „v súlade s predchádzajúcimi skúsenosťami Nemecka“ sa miera zamestnanosti migrantov bude pohybovať v okolí 2%. Trochu šok pre tých, ktorí podľahli mediálnej kampani o údajnom prúde jadrových fyzikov a odborníkov, ktorý sa valí do Európy.

Ludger Woessmann, profesor ekonómie z Mníchovskej univerzity, dodal pre magazín Zeit, že „65% sýrskych utečencov nespĺňa medzinárodné štandardy týkajúce sa čítania a písania.“ A migranti zo Sudánu, Stredoafrickej republiky a Eritrey na tom zrejme lepšie nebudú. Polovica utečencov je mladších ako 25 rokov, ale schopnosť naučiť sa písať a čítať rýchlo mizne počas neskorého dospievania. S tým by pochopiteľne nesúhlasili mimovládne kruhy prospechárov, ktoré za takzvané kurzy vezmú štedré dotácie od štátu a EÚ a chcú za pár mesiacov preškoliť negramotných cudzincov na profesionálov so skvelou znalosťou domáceho jazyka.

Tieto všetky čísla sú však značne veľkorysé v porovnaní s údajmi nemeckej vlády z konca roka 2015. Interné dokumenty zo Spolkového úradu práce hovoria, že 81% migrantov do Nemecka je nekvalifikovaných a akademickú kvalifikáciu akéhokoľvek druhu má len 8%. Hrozivá štatistika tak poukazuje na fakt, že masová invázia migrantov, ktorá bola zámerne nasmerovaná do Európy a jej spolupáchateľom je celá štruktúra vítacích spolkov od najvyšších eurokratov, po médiá a „dúhových“ aktivistov, prinesie nielen do Nemecka hordy nových poberateľov sociálnych dávok s množstvom voľného času na prejavy svojho spôsobu života.

Zdroje: Bundesagentur fur ArbeitWND, Breitbart, RT, The New ObserverGerman Immigration

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře