;
…..tak minimálně dvě třetiny „vysokoškolských emigrantů“, Ing, MUDr, JUDR,PUDR, Dr, CSC, Prof. a jiných jsou NEGRAMOTNÍ. Tam na vystudování vysoké školy nepotřebují číst a psát. Stačí, když nějaký politik v EU prohlásí, že jsou to studovaní lidé a hned je z nich vědec. Tak si asi představovali darmožrouti z EU právě přijíždějící emigranty. Lžou až se jim od huby práší…..

06:54

Minimálne dve tretiny migrantov sú negramotné

emigranti


Zbor hlasov, vyjadrujúci znepokojenie nad nízkou vzdelanosťou migrantov, silnie. Dieter Lenzen z Hamburskej univerzity a Nemeckej vzdelávacej rady poukázal na enormné náklady spojené so vzdelávaním základnej jazykovej zručnosti stoviek tisícov prisťahovalcov. Kým údajných 15% má vysokoškolské tituly, zvyšných 85% je na tom podstatne horšie. Mnohí z nich nie sú schopní spĺňať základné úlohy, ako je čítanie cestovných poriadkov atď.„Musíme čeliť skutočnosti, že väčšina mladých utečencov pri trojročnom a značne teoretickom školení zlyhá. Podľa Obchodnej komory Mníchov a Horné Bavorsko ho opustilo už 70% sýrskych, afganských a irackých účastníkov, ktorých začali školiť pred dvoma rokmi.“ Lenzen sa odvoláva na štúdiu vykonanú v Sýrii pred pár rokmi, podľa ktorej dvom tretinám 18-ročných Sýrčanov chýbajú „základné zručnosti“ a sú „prakticky negramotní“.

Inštitút pre svetovú ekonomiku (IfW) v prognózach tvrdí, že „mnohí na trhu práce nemajú šancu“ a „v súlade s predchádzajúcimi skúsenosťami Nemecka“ sa miera zamestnanosti migrantov bude pohybovať v okolí 2%. Trochu šok pre tých, ktorí podľahli mediálnej kampani o údajnom prúde jadrových fyzikov a odborníkov, ktorý sa valí do Európy.

Ludger Woessmann, profesor ekonómie z Mníchovskej univerzity, dodal pre magazín Zeit, že „65% sýrskych utečencov nespĺňa medzinárodné štandardy týkajúce sa čítania a písania.“ A migranti zo Sudánu, Stredoafrickej republiky a Eritrey na tom zrejme lepšie nebudú. Polovica utečencov je mladších ako 25 rokov, ale schopnosť naučiť sa písať a čítať rýchlo mizne počas neskorého dospievania. S tým by pochopiteľne nesúhlasili mimovládne kruhy prospechárov, ktoré za takzvané kurzy vezmú štedré dotácie od štátu a EÚ a chcú za pár mesiacov preškoliť negramotných cudzincov na profesionálov so skvelou znalosťou domáceho jazyka.

Tieto všetky čísla sú však značne veľkorysé v porovnaní s údajmi nemeckej vlády z konca roka 2015. Interné dokumenty zo Spolkového úradu práce hovoria, že 81% migrantov do Nemecka je nekvalifikovaných a akademickú kvalifikáciu akéhokoľvek druhu má len 8%. Hrozivá štatistika tak poukazuje na fakt, že masová invázia migrantov, ktorá bola zámerne nasmerovaná do Európy a jej spolupáchateľom je celá štruktúra vítacích spolkov od najvyšších eurokratov, po médiá a „dúhových“ aktivistov, prinesie nielen do Nemecka hordy nových poberateľov sociálnych dávok s množstvom voľného času na prejavy svojho spôsobu života.

Zdroje: Bundesagentur fur ArbeitWND, Breitbart, RT, The New ObserverGerman Immigration

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.