…..byla o prázdninách spuštěna evakuace lidí ze Sýrie a jiných arabských zemí s ISIS leteckou dopravou….

07:54

[wp_ad_camp_1]

Doba MADAMME MERKELOVÉ se u kormidla krátí, a proto se snaží dovést do Evropy co nejvíce „chudáků“ kteří si nezaslouží, aby se někteří z nich utopili v moři. Z tohoto důvodu  nasadili, tak jak jsme včera psali hlavně charterovou leteckou dopravu. Odhaduje se, že od začátku „emigrace“ bylo do Evropy dopraveno přes 2.000.000 uprchlíků z různých zemí, které budou čekat na pokyn VČIL.

Jiná cesta už není možná, protože Maďarsko, Rakousko a ostatní státy uzavřely hranice. Ať to stojí co to stojí, letadla z Turecka zaplatí němečtí daňoví poplatníci. Potřebují kritické množství „chudých imigrantů“ rozumějte vojáků, kteří v Evropě mají za úkol rozpoutat armagedon. Kdo to ještě nepochopil, musí mít snad amputovaný mozek…..

Zde si můžete s překladačem vše přečíst!!!!!

http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/markus-maehler/die-wahrheit-ueber-merkels-neue-fluechtlingsmassen-im-flieger.html;jsessionid=1679A9299C9018C55802A61F2298695D

A zde jsou další důkazy o převážení emigrantů letadly:

A nezapomeňte, jestli převážejí do Německa, určitě je převážejí i do Čr. Konstruktivní sílo vesmíru, prosím tak nás ochraňuj…..

Zdroj (1)

Die Sache mit den Flüchtlings-Nachtflügen

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.